arrow
profile_image
xyxi
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak jste spokojené s prací u této banky. Líbí? Jaké tam bývají pohovory?
Za příspěvky děkuji.

arrow
profile_image
area
od 24. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
pracuji tam přes rok.A jsem celkem spokojená. I když platově to opravdu není nic moc. Za to máme ale fajn kolektiv. Nevím na jakou pozici se chystáš, já pracuji jako osobní bankéř. Výběrové řízení bylo takové spíš formou hry, aby zjistili, jak se chováš v různých situacích. Je to také hodně o prodeji,takže jestli máš talent lidi přesvědčit... Jinak slovní pohovor následoval až potom

arrow
profile_image
xyxi
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, jde o osobního bankéře...Plat nic moc?Já slyšela, že 15-17tis. čistého...

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na xyxi:
kdy se chystáš na pohovor?hodíš sem pak info?

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj v pátek mě čeká pohovor v této bance tak by mě zajímalo víc informací.Je to práce na pobočce v Poličce což je Pardubický kraj,navíte kolik tady nabízej??Jinak dvakrát mě kontaktovali telefofem na delší rozhovory a teď mám být pohovor ,čekala jsem hromadný AC.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky tak chci předat nějaké zkušenosti.Na místo bankéřky jsem se dostala,nastupovala jsem 4.1.2011,prošla jsem spoustou školení,kolektiv suprovej,plat mírně podprůměrný.Smlouvu jsem původně měla psanou jako záskok za MD,nakonec jsem se dověděla, že nikdo na MD není,po zkušebce mi byla vystavena nová smlouva na dobu určitou 3měs..Jak jsem se dověděla od mého vedoucího,te´d už dobrého kamaráda,který se mnou jedná na rovinu,tak to takhle dělají dlouhodobě,aby mohlo kdykoliv dávat výpověď bez nároku na odstupné.
Během těch 5měsící co tady pracuju se můj názor na toto zaměstnání změnil,proto jsem se rozhodla odejít s ukončením smlouvy.Na naší pobočku se má vracet bývalá vedoucí,která je nelidská,arogantní a zlá ženská a s takovou bych tady ani nebyla,ke všemu mi ještě dělá problémy a snaží se mě vyhodit hned.Můžu být ráda že se vyhnu jejímu vedení,kolegové kteří už s ní dělali pár let se jejího návratu děsej a uvažují o odchodu.
Nejen že je to pračka na peníze ,ale i na lidi jako zaměstnance.
Mě osobně tahle práce nevyhovuje ,nejsem schopná lidem ještě přidělávat další finanční problémy ,když už tak jsou v krizi a já jsem nucena jim ty produkty vnutit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené