arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojda,
hledala jsem a hledala a nikde jsem nenašla přímou odpověď, zda je nutné používat gel, když mám micerální vodu. Někdo doporučuje gel i nadéle používat, ale já si říkám abych pak tu pleť zbytečně "nepřečistila". Co Vy na to? Používáte obojí nebo jen vodu? Moc díky za názor

Pokud už tu je nějaké podobné téma je tak se moc omlouvám, ale přímo na toto jsem tady nic nenašla

Gel mám od avene cleanance a vodu od Biodermi sebium H2O

arrow
profile_image
ilentilka
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gel už nepoužívej, micelární voda je odličovač. Mám ji taky, je suprová. Normálně dám na tampon a odlíčím oči i pleť. A je hotovo. Gel tě zbytečně vysušuje a zbytečně pleť namáháš dvakrát.

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

no podľa mňa nie, gel + teplá voda má za úlohu otvoriť póry a rozpustiť, odstrániť nečistoty z pleti. Mic. voda určite póry nevyčistí, skôr sa tam ešte zatlačia nečistoty /aspoň tak mi to povedala kozmetička/ micelárnu vodu používam dočistenie, res. odlíčenie očí

Vyčistí ta micerální voda pleť opravud do hloubky? Já už se na tu od biodeermi taky nějakou chvilku dívám a dost o ní uvažuji. Mám dehydratovanou pleť a takou dost suchou a zároven lesknoucí se a taky nějaký ten pupínek. Jako působí čistým a hladkým dojmem ale mám ucpané pory ale hodně kvalitní kosmetička mi doporučila kosmetiku na suchou plet a hodně hydratovat. Jáký k ní používat krém?

Používej, jak ti to vyhovuje, jde oboje nebo jen micelárka, záleží, jakej z toho máš pocit. Pokud chceš obojí, tak bych nejprve dala gel a až pak micelárku (aby byla jako pleťová voda). Ale určitě stačí samotná micelárka a pak už jen krém.

Naprosto s klidem bych používala obojí, pokud ti to vyhovuje...

Teda na odlíčení večer - drhnout vrstvu makeupu půl hodiny jen micelárkou a spotřebovat několik vatových koleček.. nic moc, byť bere špínu dobře. To leda po sprše, ale to bych si ještě pořád špinila ručník.. Pro mě je lepší se před-očistit, když ne namokro gelem, tak odlič.mlékem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mufallo:
no právě, ráno je jen micerálka v pohodě, ale večer s make-up se právě bojím abych té micerálky na sebe nevypotřebovala moc, když se má čistit do té doby dokud ti tampon nezůstane bez nečistot.

Reaguji na Murphy:
Mě právě bylo řečeno, že gel roztahuje pory a je pak potřeba použít pleťovou vodu na stažení. Jenže s pleťovkami nemám dobré zkušenosti a tak jsem byla půl roku roku bez pleťovky a výsledek: mám pory pomalu dvakrát větší Ale nemůžu stoprocentně říct, že je to z toho. Občas taky zapomenu nebo se mi nechce A právě tenhle týden mi byla doporučena ta micerální voda, tak jsem ji hned běžela koupit (vůbec jsem netušila že něco takového existuje)

Moc díky všem za rady Asi zůstanu u obojího, ráno jen micerálka a večer gel a micerálka a uvidím co na to pleť

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud se vám nezdá, že by vás micelárka dostatečně vyčistila tak použít micelárku + gel nebo micelárku + mléko -podle pleti. -Suchou nebo citlivou pleť by micelárka + gel zbytečně vysušovala a zatěžovala. Mě třeba stačí většinou jen ta micelárka.

arrow
profile_image
tronela
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejdřív čistím mlékem, pak micelárkou a nakonec v zimě výživný a v létě hydratační noční krém. Ale nikdy nejdu spát neodlíčená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené