arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
zajímalo by mě, jestli se přípravky, které jsou určeny např. v boji proti akné, mají používat i potom, co problém ,,zmizí" ? Uvedu příklad, koupím si pleťovou vodu proti akné, akné se o dost zlepší, mám vodičku používat dál?
Vím, že to může působit jako prevence, ale na druhou stranu, proč používat něco, když už ten ,,problém" nemám?
Co si myslíte vy?

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud máš pleť se sklony k akné, tak si myslím, že kdybys začala používat např. kosmetiku na normální pleť akné se ti vrátí.

arrow
profile_image
Tyynuuskaa
od 6. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych to používala, přece jenom pupínky se objeví vždycky, takže bych to používala) pak si dáš něco jiného a můžou se Ti znovu objevit..

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ale zase někdy je to zbytečně agresivní a je lepší přejít na "lehčí" péči. Třeba nějaká alkoholová voda není nic moc, ani když člověk má akné.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sama na akné netrpím, bylo to řečeno obrazně
Reaguji na dasha6: Taky si myslím no, aby to pak pleť zbytečně třeba nezatěžovalo, když by nebyl důvod..

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dasha6: To ano, ale já bych nic alkoholového a agresivního nedoporučovala používat nikdy - ani na pleť s akné, zbytečně to vysušuje

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

určitě používat dál..pouze pokud tě přípravek přesušuje nebo něco podobného bych volila nějakou jemnější alternativu, pokud ale je vše v pořádku, rozhodně používat dál

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bejbee:
Asi tak no, používat věci na akné (nějaké kosmetické řady agresivnějšího typu) když má člověk akné je na nic, natož když člověk akné nemá. Spíš bych třeba používala něco na hojení se zinkem apod. to si myslím, že neškodí a i to problémům předchází.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ono podle mně taky záleží na problému, když má někdo například suchou pleť nebo akné, tak kosmetiku pro ten daný problém, podle mě, prostě musí používat neustále, protže jinak se pleť vrátí do stejného stavu jako předtím. Já když jsem ještě měla akné v období největší puberty snažila jsem se to co nejrychleji odstranit, takže jsem používala dryáky plné alkoholu a pod. Pak jsem nabyla rozumu a přešla jsem na hydratující kosmetiku, která ale neucpává pory, používám podobný typ pořád a pupínek se mi udělá jednou za čas Zas na druhou stranu, když se mi teď v létě udělala vyrážka ze sluníčka, jeden čas jsem používala přípravky přímo k tomu určené a pak jsem se zase vrátila k normálu, když to zmizelo, takže bych řekla, že je to hodně individuální

arrow
profile_image
indulonka2
od 6. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ja si myslím, že každodenní odličování a čištění pleti je nezbytné, hlavně slouží proti vráskám.

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na indulonka2:
Eh? Koukni se na název tématu...
Já jsem některé věci, co byly na akné a už jsem je nechtěla používat na obličej, domazala třeba na záda nebo dekolt (mám takovou krupičku).

Podle mě používat přípravky podle svého aktuálního stavu pleti.

arrow
profile_image
indulonka2
od 6. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dasha6:
eh...co jsem napsala špatně jen jsem napsala , že dál používat klidně

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na indulonka2:
Já vím, že to bylo ode mě krapet útočné, ale prostě tam žádné používej dál nevidím

Cituji indulonka2: ja si myslím, že každodenní odličování a čištění pleti je nezbytné, hlavně slouží proti vráskám.

Mně to přišlo, jak kdyby si psala do jiného tématu.

Záleží na přípravku a na problému.

Třeba mastičky od kožní bych dlouhodobě nepoužívala.

Běžnou kosmetiku klidně. Pokud to tedy není nějaký dryák, ale když člověk vybere něco normálního a jemného (ne Oxy, Clean and clear, Vichy Normaderm apod.) tak klidně ano.

Cituji kacii_: Uvedu příklad, koupím si pleťovou vodu proti akné, akné se o dost zlepší, mám vodičku používat dál?

Zase záleží. Třeba voda od Neutrogeny je hodně agresivní, tu bych nepoužívala. Stejně tak Vichy Normaderm (fuj, divím se, že lidem po tom neslejzá kůže a nezbývá jen lebka ). Pleťové vody od Ryoru jsou jemné a v pohodě se dají používat dlouhodobě. Záleží prostě na přípravku... vodu plnou alkoholu bych na "zdravou" pleť nepoužívala (ani tedy na problematickou).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené