arrow
profile_image
ema111
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chcem sa opýtať na tu pooperačnú zdravotnícku podprdu, je ju vidieť pod oblečením? Chcela by som na opku na jeseň, takže už nebudem nosiť žiadne tielka ani nič podobné. Už hádam len trička s dlhým rukávom a asi by boli vhodnejšie voľnejšie čo? Nerada by som, aby okolie videlo a vedelo, že som bola na opke...chcem podstúpiť len modeláciu, takže veľkostný rozdiel nebude žiaden, snáď

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vidět je dost :-/ já byla v zimě, ale stejě jsem pak zjistila, že nemám moc co na sebe. Musíš mít něco volného, protože jinak je to znát, je obrovská, navíc absolutně bez výstřihu, ono i ty ramínka jsou jakoby blízko krku a tam mi právě dycky vylejzaly z výstřihů... Nejideálnější jsou nějaké volnější košile, pod tu sem jí nádherně schovávala

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a nebo je super i rozepínací slabší mikča

arrow
profile_image
ema111
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jancysska:
toho sa najviac bojím, aby si to okolie veľmi nevšimlo...zase na jeseň sa dajú nosiť širšie svetríky, ale hmm..aby teda nemali veľký výstrih.....a keď si si dala nejaké tričko také normálne, ani nie veľmi opnuté, ani veľmi voľné, bolo vidieť, že nemáš klasickú podprdu?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já nosila trika s krátkým rukávem a poznat nic nešlo,jako bych měla sportovní podprdu.Spíš šlo vidět hodně,že mám přifoukle prsa :-)

arrow
profile_image
ema111
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79:
sama si asi nemôžem vybrať typ podprdy čo? pozerám, čo mi našiel "ujo google" a niektoré vyzerajú byť v pohode a niektoré sú úplne pri krku, že to by zakryl len nejaký rolák...hmm....ja sa neviem rozhodnúť či sa nato dať alebo nie, ale rada by som mala konečne pekné prsia a nemala traumu, keď som v plavkách, že kto všetko vidí to ovisnuté, čo mám na hrudi a to som ešte nekojila :/

arrow
Neprodává v Bazaru

Já měla pevnou,vepředu na zip.Nebyla až ke krku,taková akorát,prostě sportovní mě přišla.Něco jak mají ženský při kojení,vzhledově nic moc.

arrow
profile_image
ema111
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79:
takú by aj mne mohli dať.....športovú nosievam bežne na cvičenie, taká by mohla byť inak veľmi pekne ti doktor spravil prsia, závidí, ale v dobrom ....ja som kedysi strašne túžila po menších prsiach...ale ako som schudla, tak s veľkosťou som maximálne spokojná, mám C ale čo sa týka pevnosti a symetrie, tak katastrofa...a po koľkých dňoch sa dá normálne fungovať? síce modelácia a augumentácia je asi rozdiel... Ozaj čo spôsobuje väčšie bolesti? Ja by som sa rada po nejakých 10 až 14 dňoch vrátila do práce, ale neviem či to pôjde (pracujem v administratíve, takže viac menej len sedím za PC)

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já měla lipoelastic http://img6.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/8638/8638319- stahovaci-podprsenka-lipoelastic-1.jpg

Cituji ema111: ja sa neviem rozhodnúť či sa nato dať alebo nie, ale rada by som mala konečne pekné prsia a nemala traumu, keď som v plavkách, že kto všetko vidí to ovisnuté, čo mám na hrudi a to som ešte nekojila :/

ale jestli se ještě rozhoduješ jen kvůli podprsence, tak do toho jdi, podprdu zakryješ a je to jen na chvíli, tak se to dá vydržet, prsa máš na dýl

arrow
Neprodává v Bazaru

Po týdnu jsem fungovala s opatrností

arrow
profile_image
Abraca
od 13. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ema111: Jestli Ti jde jen o to, jak to vypadá navenek, tak většinu práce za Tebe udělá pořádná podprsenka. Než se definitivně rozhodneš pro operaci, tak doporučuju se nejdřív změřit a poohlídnout se po téhle velikosti v obchodech. Fakt to udělá hodně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Abraca: Pokud jsi nespokojena s prsama, tak Uprimne ani sebe lepší podprsenka té neuspokoji.A v plavkách ne schovat už vůbec nic.

Emma111: jen kvůli pooperační podprsence to určitě nevzdavej!Rozhodne není sexy ani buhvijak pohodlná, ale schovat se dá, jen z těch výstrǐihů fakt leze. Já jsem to zvládla i v letním oblečeni.

arrow
profile_image
Abraca
od 13. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gigi10: Však jsem psala, že jestli jde zakladatelce tématu JEN o to, jak to vypadá navenek, tak podprsenka pomůže. Pokud je nespokojená s tím, jak prsa vypadají nahá, tak podprsenka samozřejmě nepomůže. A dobré plavky zvládnou schovat povislá prsa. Jen to musí být dobré plavky v dobré velikosti.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Týden po operaci jsem si pořídila právě lipoelastic, protože od lékaře jsem dostala Triumpf sportovní a v té jsem se necítila stáhle... ale střídaa jsem to, pokud jsem měla něco, kde to bylo vidět, tak jsem měla tu sportovku, jinak jsem nosila lipoelastic. Měla jsem tuhle v bílé http://www.shop.lipoelastic.cz/pi-special/ ale nic hrozného to nebylo, ba naopak, byla pohodlná a dodneška ji občas nosím.

arrow
profile_image
ema111
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Abraca:
No ja som už vyskúšala veľmi veľa plaviek a v každých bolo vidieť tu prebytočnú zvráskavenú kožu. Ja neviem, možno si také veci druhí ľudia nevšímajú, ale ja sa necítim dobre. A ešte keď k tomu pridám asymetriu, tak to je ozaj katastrofa. Ja som rada, že som zdravá a že moje prsia sú zdravé, ale keď si človek môže takto pomôcť a zbaviť sa komplexu, tak prečo nie
Ja nie som za plastické operácie veľmi, hlavne keď sa na ne ľudia dávajú len preto, že sú pohodlní. Ale sú veci, ktoré človek na sebe nezmení, nech robí čo chce a vtedy ak je jediná možnosť plastická operácia, tak som za

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené