Chci si koupit plavky a opět spodek tanga. Budou se nosit, nebo je to pasé a mám se smířit s "brazil" střihem?

arrow
profile_image
cosmica
od 17. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak s tím mám věčný problém, je mi jedno co se bude nosit, ale mě sou prostě všecky ty normální střihy velké na ebayi nějaké měli,ale bez zkoušení je to dost risk

arrow
profile_image
Misenka
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím proč, ale když vidím tanga-plavky..přijde mi to strašně tabu, co vyfrčelo už před nějakou dobou.Ovšem proti gustu

cosmica To určitě, oblečení si chci vždy vyzkoušet, ikdyž trojúhelníčkové bikiny jsou dost přizpůsobivé, i tak je raději kupuji v kameném obchodě.

arrow
profile_image
cosmica
od 17. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pro mě jsou zas tabu velké plandavé ****** u plavek takže taky proti gustu,,,

arrow
profile_image
Carelesscat
od 18. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Eleanora22
ahoj, já zase chci abych si v létě opálila i zadeček, takže nosím normální i tanga.... a co je in a out to mě nezajímá, samozřejmě tanga si vezmu pouze k moři, kde je mají i jiné ženské, nikoli na místí bazén.

arrow
profile_image
Misenka
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji cosmica: pro mě jsou zas tabu velké plandavé ****** u plavek

Tak když si neumí někdo vybrat velikost to je zas jiná..ale musím souhlasit, že to taky vypadá dost odstrašujícně

Carelesscat Jednak se mi víc líbí tanga, ale měla jsem vždy taková vyšší, né ty úplně boková. A přesně jak píšeš, když už musím mít bílý zadek, tak alespoň co nejmenší kousek.

arrow
profile_image
chick
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevíte, kde se dá sehnat POUZE spodní díl plavek - tanga...+ požadavek - malé velikosti (XS)??

arrow
profile_image
moninagr mojeid
od 3. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

chick: myslím, že to jde v Litexu ... mají vždycky několik variant vršků a spodků, ale já osobně nemám moc dobré zkušenosti s kvalitou, jedny plavky se mi rozsypaly, aniž bych si je brala do vody
ale zase jiné kámošce drží, takže nevím, nevím

Cituji chick: Nevíte, kde se dá sehnat POUZE spodní díl plavek - tanga...

New Yorker

arrow
profile_image
chick
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moninagr
Na Litex jsem koukala, dokonce mají i pěkný vzory, ale všechny velikosti 36+, což by mi bylo pravděpodobně velký.
Ještě nejakej typ na nejlépe kamenný obchod?

arrow
profile_image
elesse
od 12. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tezenis, ale myslím, že teď plavky ještě nemají

arrow
profile_image
Nepu
od 3. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, ale když má holka pěknej zadek, tak proč ne? Hodně ženských se opaluje nahoře bez, takže na tangách nevidím nic špatnýho Já mám fajn plavky z Triumphu, mají spousty velikostí i variant, tanga taky...

Tak myslíte, že nebudu jediná s plavkama tanga?
Nepu Taky se opaluju ponejvíce nahoře bez. Tedy, né že bych opalování cíleně vyhledávala, ale když už jsem u vody, tak se sluníčku nevyhnu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené