Zdravím,

chci se zeptat zdali jste při používání bělících past, respektive pasty Swissdent, kterou se chystám začít užívat pili kávu nebo se to nesmí? Bavili jsme se o tom včera v práci a kolegové jsou toho názoru, že by se káva neměla pít vůbec. Já jsem si navykla pít kofeinové nápoje každý den, v oblibě mám i čaje, takže bych se chtěla zeptat na vaše názory, zda je to slučitelné nebo se toho budu muset opravdu vzdát pokud chci mít pěkně bílé zoubky? Předem děkuji za názory.

arrow
profile_image
Heda
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marissa1985: Při procesu bělení je potřeba dodržovat "bílou dietu". Po bělení už to není nutné, ale zkrátí se tím doba bělosti zubů a je nutné zopakovat bělení častěji
Mám ráda kávu a nechci se jí vzdát (jinak piju pouze vodu), řeším to brčkem

Pít můžeš co chceš, jen to bělení bude mít menší účinek..

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Heda: Mám ráda kávu a nechci se jí vzdát (jinak piju pouze vodu), řeším to brčkem

Přesně, já už bez brčka kofolu nedávám. I když sice se to na ty zuby asi taky dostane, ale lepší než když je člověk úplně tím omývá

Já si třeba po každém kafi jdu hned vyčistit zuby (červeným Swissdentem) a zdá se mi to dobrý.

arrow
profile_image
debbie
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Mangogirl: Já si třeba po každém kafi jdu hned vyčistit zuby (červeným Swissdentem) a zdá se mi to dobrý.

Tak to je potom ok Hnedka to "zneutralizuješ", takže černá káva nemá šanci.

Holky, díky moc za příspěvky
[

Cituji Mangogirl: Já si třeba po každém kafi jdu hned vyčistit zuby

No já si čistím zuby taky skoro pořád. Kdysi jsem nosila fixní aparát, tak jsem se naučila po každém jídle (často i po sladkém pití, hlavně, když mám možnost a jsem doma ne v práci) čistit zuby. Když jsem nepila kafe a měla bělící pastu za pár korun (Vademecum), tak ta mi zoubky vybělila moc hezky. Teď chci zkusit ten Swissdent, protože Vademecum už mi nezabírá a přijde mi, že po kafču mají zuby trošinku nádech do žluta... To s tím brčkem myslíte, že by pomohlo? Já je právě chci mít hezky bílé, tak nevím jestli to tou kávou budu hodně zhoršovat ten proces bělení či né...

Cituji Mangogirl: Já si třeba po každém kafi jdu hned vyčistit zuby (červeným Swissdentem) a zdá se mi to dobrý.

Ještě mě napadlo kolik kafí denně piješ? Protože v návodu přece psali, že se Swissdent má používat dvakrát denně, to znamená, že ho používáš častěji?

Cituji debbie: Cituji Mangogirl: Já si třeba po každém kafi jdu hned vyčistit zuby (červeným Swissdentem) a zdá se mi to dobrý.
Tak to je potom ok Hnedka to "zneutralizuješ", takže černá káva nemá šanci.

Takže si myslíš, že když si po kafi hned vyčistím zuby, tak by to mělo být O.K.? Já právě fakt čistím hodně často a stejně zuby při každodenním pití kávy žloutnou. Piju tedy max. dvě denně, většinou si dám opravdu jen jednu, ale stejně...

arrow
profile_image
Twigy
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dá se zubní pasta Swissdent koupit i v drogériích?

Cituji Twigy: dá se zubní pasta Swissdent koupit i v drogériích?

Já ji kupovala v lékárně, tak zkus zajít tam. Dost mě překvapila cena, stála 333 korun včetně nějakého speciálního kartáčku. Přitom na netu jsem ji viděla většinou kolem 500, i když je pravda, že i za 250... Vlastně i kolega v práci se divil, že byla tak levná, že ji viděl za pětistovku...

arrow
profile_image
Twigy
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a opravdu bělí? já mám totiž takový blbý odstín zubů. Ani bílé ani vyloženě žluté, ale takové šedooranžové a to si čistím zuby 3x denně a nekouřím. ASi je to hlavně mým neustálým popíjením čajů

Reaguji na Marissa1985:
Já mám právě fixní rovnátka teď a proto i z toho důvodu používám Swiss., aby mi nežloutly gumičky. Plus ty zuby. Piju taky max 2 kafe denně, ale latté a ještě hodně mléčný. A hned potom, co dopiju, vyčistím Swissem. Používám ho i po hodně barevných jídlech (s paprikou a tak). Kombinuju s Clinomynem pro kuřáky, který mi doporučil právě rovnátkář, že z drogérkových past je nejle. Na Swiss mě přivedla diskuze tady-téma ve smyslu Barva a zubů a fixní rovnátka. Myslím, že pokud nemáš hodně citlivé zuby, sklovina to zvládne.
Je ale fakt, že pokud chceš opravdu extra bílé zuby, tak by to kafe chtělo vynechat. Jenže takovou oběť tomu já nedám proto se snažím aspoň čistit Swissem hned po dopití..

Reaguji na Marissa1985:
To brčko doporučujou po bělení, jenže mně přijde, že by člověk mohl pít jenom vodu, aby mu to vydrželo 100%ní. Ať se napiju ovocného čaje nebo džusu, ty pigmenty jsou všude, o jídle nemluvě.. Až mi sundají rovnátka, chtěla bych si nechat udělat ty formičky na domácí bělení, kdy se to nosí každý den chvíli a mělo by to vydržet dýl. No ale než mi je sundají, stomatologie bude zase o kus dopředu a bůhví jak to bude

Cituji Mangogirl: proto se snažím aspoň čistit Swissem hned po dopití..

A kolikrát denně tedy tou pastou tak čistíš? Slyšela jsem i názory, že taková bělící pasta musí ničit sklovinu, takže nevím jestli častější používání než je doporučené stav zubů nezhorší? Já ještě navíc dostala k Vánocům pressovač, to se pak o to hůř odolává kafíčkům... Taky jsem říkala, že piju nejraději latté, ale to prý také barví zuby...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené