arrow
profile_image
Diamair
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, vybírám na jakou školu jít, ale je to příšerné dilema
Přijali mě na Provoz a Ekonomiku na PEF ČZU a na Řízení a ekonomiku průmyslového podniku na MUVS pod ČVUT... nemáte někdo zkušenosti s těmito obory?

na MUVS je prý docela chaos (což bylo vidět již u přijímaček), ale na ČZU prý přednáší profesoři z wiki :/
Taky jsem na ČZU měla 84/100 a brali už od nějakých 44...
Na MUVS jsem měla 62/100 takže by to teoreticky mohla být větší výzva, ovšem v přijímačkách byla započtená i psychologie, ekonomie a management, který jsem totálně natypovala a vše jsem nahrabala na Čj, Aj, Matice a Logice, kde mi to celé přišlo až nějaké příliš lehké :/ tak nevím nevím...
Chtěla bych se dál zaměřit i na jazyky, ale nevím, kde je vyučují lépe...

Budu vděčná za jakékoliv názory nebo zkušenosti

Mám známého na Masarykově ústavu a myslím, že má jenom angličtinu. Další jazyk podle mě nemá. A hlavně prvák má dost těžkou matiku. Dá se to zvládnout, ale člověk už musí něco umět

arrow
profile_image
Diamair
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Audrina: Matiky se moc nebojím
Nevíš ještě jak je na té škole spokojený? Nebo z které střední tam šel? A děkuji za příspěvek

Šel tam z gymplu a řekla bych, že spokojený je Není to zas tak časově náročné,. takže se dá i zvládat brigáda

arrow
profile_image
kelly.5
od 27. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Oni sice přijímačky na ČZU jsou lehké, ale neboj.. ono se to postupem času vyhází a ukáže se, kdo na to má. Hodně lidí si řekne "hmm hnojárna, tak to bude v pohodě" a pak odchází buď do práce nebo na soukromé školy nebo prostě jinam, nevím kam. Mají tam dost předmětů, tzv. sít, kde rádi vyhazují. Teď jsem absolvovala 1. ročník na PaE. Přišla jsem z gymnázia a na přijímačkách jsem měla nějakých 81 bodů, to ale nic neznamená. Zkoušky jsem zvládla na poprvé, ale byla to sakra dřina! Největší překážkou byla asi matika a to je co říct, protože já mám matiku hrozně ráda a nikdy mi problém nedělala. Zvládne ji necelých 40% na poprvé a jak dál, to už nepíší. Zajímalo by mě, kolik nás z těch 700, co brali, zůstalo. S jazyky je to tak, že si během dvou let zvolíš dva různé jazyky a alespoň jeden musí být na úrovni B1. Letos jsem měla angličtinu a je super, že zde vyučují i rodilí mluvčí a je na tobě, koho si vybereš. Je tu na výběr ze spousty jazyků-angličtina, němčina, ruština, španělština, italština, myslím, že i japonština a dál už ti ani nevím. Pak je zde možnost různých kurzů, samozřejmě za peníze. Můžeš některé předměty studovat ve druhém ročníku i v angličtině, pokud bys chtěla. Co se profesorů týče, tak nevím, kde si vzala, že přednáší z wiki, to jsem ani neslyšela, natož zažila. Někteří z nich učí i na jiných školách jako třeba UK a VŠE.

arrow
profile_image
Diamair
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kelly.5: waw... díky za info to s tou wiki se šustlo někde na netu, četla jsem názory několika lidí na to ČZU a jeden z nich právě bylo to přednášení z wiki... asi nějaký irelevantní zdroj

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené