arrow
profile_image
Slunéčko
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
co říkáte na novinku od Profibeauty - Vlasové pásky MiniTape, které budou k dostání ve středoevropských vlasech? Zaujaly mě velmi malé spoje + možnost konečně nosit středoevropské vlasy na páskách. Na jejich stránkách se můžete podívat i na video zde.

arrow
profile_image
Clary
od 22. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Lepici pasky vyzkoušelo několik lidí z mého okolí..ale nikdy z nich spokojený s touto metodou nebyl, někomu pásky nedržely a někomu pásky vytrhaly velké množství vlasků

Já sama jsem páskovou metodu nezkoušela, ale vlasy od profibeauty jsem si objednávala. Na první pohled byly vlasy lesklé, příjemné, hladké..ale po prvním a druhém mytí zkrepatěly a musely se neustále zastříhávat, ani používání olejíčků a masek bohužel nebylo co platné. A co se spojovacío materiálu týče, přišlo největší peklo, keratin nešel z vlasů vůbec sundat, už při každém mytí byl lepkavý, ale později byl už jako žvýkačka...stálo mě to hromadu vlasů, o bolesti nemluvím a za dva týdny jsem měla vlasy dole a letěly do koše

Cituji Slunéčko: Profibeauty - Vlasové pásky MiniTape

zrovna jsem náhodou viděla video kde tyto pásky přidělávají Zugarové a hledám na ně nějaké recenze,protože mě to dost zaujalo a čekám kdy někdo začně konečně prodávat evropské vlasy na páskách

Pásky nosím už několik let a jsem spokojená,ale nekupuji je od profibeauty, od nich jsem si právě koupila vlásky na prodloužení pásky několik let zpět (cca 3roky? ) a byla jsem hodně zklamaná , moje kadeřnice mi je sundávala několik hodin, ty jejich pásky mi vytrhaly mé vlasy, no hrůza, bylo mi do pláče.

Po zkušenosti s jejich páskama jsem se vrátila ke keratinům, ale jen na chvíli, protože jsem se nechala zlákat páskama od Hair talku... a od té doby nosím už jen pásky , na trhu je spousty vlasů na páskovou metodu, ale pokud někdo narazí na nějaké "šunty" tak se nedivím,že na tuto metodu celkově nadává, taky jsem 3měsíce nadávala a říkala jsem, že už nikdy vic, po zkušenostech , ale musím říct, že ne všechny pásky jsou stejné, taky jsem váhala jestli do toho po tak hrozné zkušenosti jít znovu,no a nakonec jsem ráda, že jsem do toho šla,už bych neměnila.

Cituji Slunéčko: možnost konečně nosit středoevropské vlasy na páskách

No to jsem fakt zvědavá, nejvíc by mě zajímalo jestli jde skutečně o kvalitní středoevropské vlasy .

arrow
profile_image
Moooona mojeid
od 4. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V délce 50-55cm a aspoň 100gramů, už vyjde docela draho. Vlasy na páskách jsem měla a byla i celkem spokojena.Dobré vlasy má svetshopaholiku nebo www.luxstore.cz sice nejsou tak malé ale chtěla jsem aspoň 100gramů

arrow
profile_image
pralinka.23
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě pásky už nikdy, sjížděly mi o několik mm někdy i cm při každém mytí. Pak se zasekly na jednom místě odkud se už ani nehnuly a za Boha nešly sundat. Vytrhaly mi tolik vlasů. Hrůza! A to prodlužko od Zagurové dle mého názoru vypadá strašně. Úplně nepřirozené, neupravené absolutně tak, aby to působilo přirozeně. Jak by ustřihla koňský ocas a nalepila si ho na hlavu...Můj názor.

arrow
profile_image
Moooona mojeid
od 4. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ta její délka uz je opravdu hrozná,vypada to nepřirozené, 50-55cm je podle me ideál.Ja byla s pásky spokojena,nic se mi netrhalo a dobre to drzelo,záleží na aplikaci..

Podle obrázků stejně nevěřím, že to jsou středoevropy. Až uvidím na fotkách "středoevropy" na páskovou metodu, které skutečně jako středoevropy vypadají, nikoli ten barvený hnus, co mají na obrázcích, pak uvěřím, ale na druhou stranu pokud je výroba pásků se středoevropskými vlasy možná, pak ProfiBeauty sice můžou být první, ale zanedlouho nebudou zdaleka jediní.

Co mi příjde "zajímavé" u těchto pásků je gramáž, 25pásků - délky 45-50cm má jen 16g , to se mi zdá pěkně málo .

arrow
profile_image
Slunéčko
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KATHIA: tak už jsem zjistila více info..tuto metodu mini pásků nosí jedna česká modelka a má na hlavě přes 100 spojů...tak aby to nějak vypadalo, tak by mě to vyšlo docela draho

Cituji Slunéčko: jedna česká modelka

a můžeš prozradit která?

arrow
profile_image
Slunéčko
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KATHIA: Taťána Makarenko, má to ale pěkně udělaný, co jsem se koukla na její fanpage na FB, délka akorát.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji KATHIA: Co mi příjde "zajímavé" u těchto pásků je gramáž, 25pásků - délky 45-50cm má jen 16g , to se mi zdá pěkně málo .

To je fakt málo jinak ty spoje vypadají hezky.

Cituji Slunéčko: Taťána Makarenko

aha, já myslela, že ona má ty klasické pásky

Cituji Tiakia: ty spoje vypadají hezky

podobné mini spoje má i Euro So. cap tady , ale jsou to indické vlasy

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KATHIA:
Kdo to prodává v ČR?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené