arrow
profile_image
Nina
od 15. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,chtěla bych se zaptat,jestli některá z vás vtírá pathenol do vlasů.Kdysi jsem si dávala na vlasy pěnu Panthenol z lékárny,ale byla dost mastná.
Nyní jsem objevila tento gel:Krém Panthenol plus na těchto stránkách: http://www.herbamedicus.cz/panthenol-plus-cream

Pállila mi pokožka hlavy,tak jsem ho vetřela na noc do vlasů a ráno bez problému smyla a pokožka byla zklidněná.
Když se podívám na složení:11% panthenol,měsíček,řepík,aloe vera,mandlový a avokádový olej,tak si říkám,že bych mohla používat častěji.Říkám si,že by to prospělo pokožce a možná i kořínkům.Máte někdo zkušenosti?

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych se bála, že pokožka nebude moct volně dýchat, když se to bude používat často. Ale beru panhenol v kapslích a jsem moc spokojená, tak budu taky ráda nějaký zkušenosti

nevím, ale existují i šampóny a kondicionéry s panthenolem, dělá je třeba dr. müller...i na některých pěnách je právě psané, že to jde i na vlasy, tak by asi problém být neměl a vtom složení nevypadá, že by bylo něco, co by mělo vlasům uškodit, spíš naopak pěkné složení. Tak bych se toho asi nebála.

arrow
profile_image
Nina
od 15. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano,právě se mi líbí to složení a 11% je více než v běžných přípravcích.
A k tomu ucpávání-není to krém,ale gel a přímo na obalu je napsáno,že neucpává póry a ulevuje dýchání pokožky.
Ve složení je ještě:glycerin,allantoin, máta.
No každopádně to občas zkusím,protože mám citlivou pokožku a opravdu mi to pomohlo.Snad se to bude líbit i vláskům.

arrow
profile_image
blackwolf
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mohla bych poprosit opsat úplně celé složení z obalu? Moc mě to zaujalo.. Děkuju!

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nina: A k tomu ucpávání-není to krém,ale gel a přímo na obalu je napsáno,že neucpává póry a ulevuje dýchání pokožky.

Super, tak tím líp

arrow
profile_image
Nina
od 15. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zde je správné balení i s uvedeným složením. http://www.prozdravi.cz/panthenol-plus-telovy-balz am-200-ml-50-ml-zdarma.html

Omlouvám se ,myslela jsem,že původní krém je úplně to samé akorát v menším balení.Nyní jsem podle složení usoudila,že to menší bude spíše krém a já mám tento gel.

arrow
profile_image
blackwolf
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nina: Super, děkuji, to vypadá dle složení moc dobře, určitě vyzkouším (na všechny části těla )..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené