arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, zkoušeli jste někdo ricínový olej na pokožku hlavy pro rychlejší růst vlasů? Já jsem to zkusila zatím párkrát, ale je to dost otravné mít několik hodin denně ulepenou hlavu. Chci pokračovat, ale chtěla bych nejprve slyšet názor někoho, komu to po delší době zabralo. Díky

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na noeud: Vůbec a hlavně ho pak vymývat bylo peklo.

arrow
profile_image
lili29
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě po něm vlasy rostly opravdu rychle, jen ta aplikace byla otravná. Dávala jsem ho asi 2x týdně, nechala přes noc a pak vlasy 2x umyla a neměla jsem je něják mastné. Už po třech týdnech bylo vidět, že vlasy zřetelně povyrostly.Teď už riciňák 3 roky nedávám, ale vlasy mi po něm zůstaly husté a silné, takže za mě se vyplatí přežít tu protivnou aplikaci

arrow
profile_image
Venuleta
od 23. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, ricínový olej si dávám už tak 2 měsíce. Cca dvakrát nebo třikrát týdně vždycky na noc a ráno umyju vlasy. Ricínový olej je lepší naředit, lépe se s ním pracuje. Osobně ředím s kokosovým olejem. Dávám na vlhké vlasy a jakmile vmasíruji do pokožky zbytek naplácám i do délek a konců. Jestli mi vlasy rostou rychleji nedokážu posoudit, ale asi ano. Hlavě se mi přestali třepit konečky. Největší radost mám ale z nových vlásků, všude po hlavě a nejvíce v oblasti kontur mám podrůstky. Před měsícem a půl jsem si nechala zkrátit vlasy o 10cm, za tu dobu mi zpět narostlo asi tak 2 -3 cm. Spíše to ale přikládám tomu, že se mi opravdu přestaly lámat a třepit konce.

Určitě se ale vyplatí vytrvat! Já u ricínu ještě dlouho zůstanu! :

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle odrostů vážně o něco ovlivnil, ale hlavně se mi po něm vlasy zdály (cca po 3 měsících) takové pružnější, vyživenější. Dá se pořídit za levno, takže bych řekla, že nemáš co ztratit. A vymýt z vlasů to taky celkem jde, i když je to trošku patlaná

arrow
profile_image
EllD
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Trošku OT, ale koupily jste ho normálně v lékárně? Já se ptala v Brně už asi v šesti lékárnách a v každé mi řekli, že se to neprodává a tak divně se dívaly, přitom jsem říkala, že jej chci na řasy

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EllD:
Já jsem jej koupila na parfums.cz, mají výjední místo myslím na Šumavské. V lékárně s tím taky měli problém, prý to používají anorektičky jako silné projímadlo, tak proto. Taky se objevila informace,že je rakovinotvorný, ale nevím jak je to aktuální, když se dá sehnat. Mamce ho teda prodali v pohodě, asi to nechtějí prodávat zejména mladým holkám.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EllD:
To se mi stalo v Palladiu v lékárně.. a pak mi slečna řekla, že se to dá nějak zneužít k výrobě bůhvíčeho. Takže asi záleží jak kde, protože jinde mi ho normálně prodali.

arrow
profile_image
EllD
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na noeud:
Díky za tip s parfums.cz

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EllD:
Já jsem ho kupovala ve Zdravé na Orlí. Nic proti lékárnicím, ale někdy se na mě dívají divně, i když jdu jen pro paralen :-/

Jinak já s aplikací na vlasy nevydržela nikdy moc dlouho, takže výsledek by možná byl lepší, kdyby v tom byla pravidelnost, ale na vlasy to kladný vliv m´á. Podrostů mám hodně, takže asi to zabralo. Dělám směs riciňáku, lněného, dýňového, oliváče a kokosového. Zato poslední dobou mě riciňák zlobí na řasách. Přijde mi, že mě po něm spíš padají. Večer si pomocí vatičky do uší nanesu ke kořínkům trochu olejíčku, ale uvažuju, že toho fakt nechám. Máte někdo podobnou zkušenost? (omluva za OT!)

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ivčáááá: Přijde mi, že mě po něm spíš padají.

Taky mi po něm řasy trochu víc padají, ale zároveň rychleji rostu a houstnou, tak si říkám, jestli to nepatří k procesu jako obnova řas

arrow
profile_image
Nikyy3
od 17. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na riasy ho používam od decembra a zabral. Na vlasy som za zatiaľ dávala len do navlhčených vlasov do dĺžok na noc ako zábal a vlasy boli také živšie, lepšie. Inak, odporúčam ho dávať na noc na navlhčenú pleť Pekne ju vypne a mne dosť pomohol s vačkami a kruhmi pod očami

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nikyy3: Na riasy ho používam od decembra a zabral. Na vlasy som za zatiaľ dávala len do navlhčených vlasov do dĺžok na noc ako zábal a vlasy boli také živšie, lepšie. Inak, odporúčam ho dávať na noc na navlhčenú pleť Pekne ju vypne a mne dosť pomohol s vačkami a kruhmi pod očami

ako si ho aplikujes na riasy?

arrow
profile_image
Nikyy3
od 17. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na cutie7: Reaguji na cutie7: Nechala som si jeden kartáčik od riasenky a na ten si naberiem ricínový olej a dávam na riasy ako riasenku

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na cutie7: Reaguji na Nikyy3:
Nejdůlžitější je, aby se dostal ke kořínkům řas, jinak růst neovlivní. Já taky používám kartáček do délek a ke kořínkům jej aplikuju pomocí vatové tyčinky. Je to docela ošementé, nesmí se dostat do oka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené