arrow
profile_image
werunka14
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
chci se zeptat, jestli se některá z vás ocitla ve stejné situaci. Jsem přihlášena na této škole, ale dnes jsem bohužel neodmaturovala z jednoho předmětu. Proto bych ráda věděla, jak to mám udělat. Vím, že zápisy většinou bývají kolem prázdnin, ale pokud budu opravovat maturu v září, měla bych to vysvědčení až potom. Sestra mi říkala, že na její výšce někteří přišli k zápisu, normálně se zapsali a řekli jen, že maturitní vysvědčení dodají v září a nikdo nic neřešil, normálně je zapsali. V sobotu jedu do Ostravy, takže to samozřejmě budu řešit osobně, ale jsem nedočkavá a spíš nervózní, proto se ptám. Díky

Ještě před rokem mám pocit to bylo tak, že nejprve přišel informační email, že studentům, kterým se nepodařila udělat maturitní zkouška, bude udělen náhradní termín odevzdání ověřeného maturitního vysvědčení někdy v září. V zápětí přišel další email, ve kterém si osu vyhrazovala právo nepřijímat takové uchazeče, kteří nesplnili maturitu a tak nemohou u zápisu předložit ověř.mat.vysvědčení. A zároveň chytře k tomu dopsali, že jim nabízejí možnost studovat v programu celoživotního vzdělávání za nějakých 18,000,- s tím, že pokud se jim podaří zvládnout znovu přijímačky mohou je přesunout do ročníku ve kterém měli být... teda alespon já to tak pochopila ... Každopádně vím, že jsem tenkrát dotyčným, kterým se nepovedla maturita a byli "přijati" tuhle situaci nezáviděla.... Ale jak je na osu zvykem, všechno se mění.

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na werunka14:
Myslím, že nejsi jediná, kdo se do takového situace dostal, takže pokud se ti nechce čekat na nějaké oficiální vyjádření OSU, které by pravděpodobně posílali tak jako tak, ale později, tak se obrať přímo na studijní referentku, která má na starosti přijímací řízení.. Mohou to klidně mít každý rok jinak - nebo jak psala Reaguji na Ashraf_Banu: mohou to změnit i několikrát během krátké doby.. Takto budeš mít info z první ruky..

arrow
profile_image
werunka14
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

aha, to jsem nevěděla, že to tak mění, tak to chápu, že není co řešit, určitě tam zajedu a poptám se Díky moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené