Ahoj holky. Je tady spousta diskuzí o rovnátkách, z jakých se vyrábí materiálů atd., ale bohužel nikde nemůžu narazit na jméno ortodontisty a za kolik dělá rovnátka.
Když jsem byla mladší, měla jsem nasazovací, pak mi v 15 řekli, že mi dají fixní, ale znáte to, střední škola, taneční a puberta, kdo by se chtěl "krášlit" rovnátky? Teď je mi 23, zuby jak noty na buben a sháním ortodontistu. V Praze studuji, tak by to pro mě bylo nejideálnější, ale zase se mi nechce dávat za rovnátka na obě čelisti 30 000 Kč. Prosím prosím o radu a kontakty na levnější zubaře? Jestli se kontakty nesmí dávat na sklo, prosím do SZ. Díky!

arrow
profile_image
chameleonek
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj já byla spokojena s Mudr. Kolářem, prý je dobrá i jeho manželka (stejné telefonní číslo) http://www.znamylekar.cz/17277/mudr-kolar-vladimir /ortodontista/praha-repy

arrow
profile_image
čejny
od 11. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

největší spokojenost u MUDr. Suchého (www.rovnatka-praha.cz), ale pokud nechceš ty obyčejný, tak tam těch 30 tis. necháš. Já měla na obouch čelistech samoligovací, dole kovová, nahoře keramická a na těch 30 tis. jsem se vyšplhala. Ve tvých 23 letech už bych ti klasická nedoporučovala, jelikož jsou dost pomalá. Já tyhle měla rok a čtvrt, což uteklo jako voda

arrow
profile_image
tkanule
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

za sebe můžu doporučit ordinaci VFN v Kateřinský

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj. Za sebe klinika na Praze 1 Erpet Medical, MUDr. Martin Ryjáček.

arrow
profile_image
khacullka
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ortodoncie Kateřinská
Klasická rovnátka na obou čelistích 20.000,-CZK.
To je bohužel standartní cena,a míň nikde nezaplatíš,pokud ti je víc jak 18.

arrow
profile_image
susa
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, za sebe mohu doporučit MUDr. Danielu Chounovou Poliklinika Mazurská - Praha 8, bohužel nwm kolik tě to bude stát, já jsem platila před dvěma lety cca 3500,- za fixní horní, to mi bylo osmnáct. Ale časy se mění. Nosila jsem je cca rok a to maximálně. Ve velice šikovná.

arrow
profile_image
veronique1
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Kachnina: Ahoj. Můžu se zeptat kolik jsi tam celkem zaplatila? Je pravdou, že tam platíš i za konzultace a dotahování? Nebo něco hradí i pojišťovna?

Nakonec chodím paní doktorce Švábové, prý budu platit na každou čelist max 7000 tak jsem na to zvědavá. Jdu tam teď podruhé 11. ledna, tak uvidim, jak si o tom pokecáme a co všechno se dozvím.

arrow
profile_image
Baillinka
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, poradil byste mi někdo levného ortodontistu v Praze nebo v blízkém okolí? Děkuji )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené