arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zase se na vás obracím s problémem, snad budete vědět, co s tím.
Koupila jsem si Garnier exfo brusher, první 4 dny používání v pohodě, jen jsem dávala trochu víc hydratačního krému, ale když jsem 5. den přišla ze školy a odlíčila se, tak jsem měla úplně suchou pleť, loupe se, mám takový ,,šupiny", no vypadá to strašně. Od tý doby jsem bez make-upu, ten brusher samozřejmě nepoužívám, každou chvilku se něčim mažu - hydratační krém a jednim mastným, zkoušela jsem i kokosový olej, hodně piju, ale pořád je to stejný
Už se mi to párkrát stalo, po nějakých agresivnějších přípravcích, ale vždycky mi stačilo se párkrát namazat něčim hydratačním a bylo to v pohodě.
Zítra si make-up dat musím a když jsem to na kousek zkusila, ještě víc to ty ,,šupiny" zvýraznilo. Nevíte, co s tím, aby se to do zítřka zlepšilo?

arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Monus: panthenolem

Panthenol máme jenom ten ve spreji - na popáleniny, myslíš, že bude fungovat i ten?

arrow
profile_image
nikiee
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vazelínu můžu doporučit

arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Monus:
kalíšek jsem zrovna včera objednávala...achjo, měla jsem ho objednat už minule....a vazelínu jsme nedávno dopotřebovali to je pech tohleto....

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě pomáhá maska z avokáda. Rozmačkat na kaši, nanést, vmasírovat, nechat co nejdýl a pokud už dnes nikam nejdeš, tak jen rukou setři (nesmývej) a nanes krém. Mě hodně hydratuje Cétaphil, ale to leda že bys měla poblíž nonstop lékárnu a měla možnost si jej koupit. Panthenol ve spreji je taky dobrý, lepší než nic. Osobně bych se vyhla různým olejům apod., tváří se mastně,ale mě naopak vysušují nebo způsobí šílenou krupičku. Takybych si udělala peeling, odstraníš aspoň trochu suchou kůži (ovšem po něm to chce fakt tu masku nebo vrstvu krému, jinak vyschneš ještě víc).

arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ivčáááá: tak avokádo taky doma nemáme ale Cétaphil mi dřív předepisovala kožní, tenhle...třeba ho ještě někde mám, dojdu se po něm podívat

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když mám opravdu extrémně suchou kůži nebo i pleť, tak sáhnu po Excipial lipolotio. Bezkonkurenční

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám tento,ale asi je to jen jiné balení. Je to hutný krém, výborně hydratuje (alespoň já jsem spokojená). A na Excipial jsem úplně zapomněla, ale ten taky okamžitě neseženeš, pokud není doma

75903.jpg

arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivčáááá: Je to hutný krém

Aha, tak to bude něco jinýho, protože ten co mám já je spíš takovej vodovej...no zkusila jsem ho na bradu a uvidím
A asi jdu vyrobit

Cituji nency: masku z okurek

Okurku naštěstí doma máme

Cituji Ifísek: Nevíte, co s tím, aby se to do zítřka zlepšilo?

Zkus bílý jogurt nebo med.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vynechat make-up a agresivní čistící gely, namazat vazelínou/klasickou modrou Niveou prostě něčím mastným, pak bych dala peeling aby se šupinky odloupaly a opět něco hodně výživného a mělo by to být o.k. OT: myslím, že ti pleť spíš vysušil ten gel než kartáček.

arrow
profile_image
Belen
od 14. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ifísek: Panthenol máme jenom ten ve spreji - na popáleniny, myslíš, že bude fungovat i ten?

Mně normálně funguje i ten ve spreji.

arrow
profile_image
greenpotato
od 12. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně můj problém. Minulý týden v neději jsem si koupila exfo brusher a čekala zázraky. Zázrak se objevil ve středu, kdy jsem se probudila a na obličejí samé šupinky a červené fleky. Takže jsem se snažila mazat, mazat, mazat, ale stejně to nepomohlo. Dneska jsem v DM drogérii koupila za dvacku dětský olejíšek, dala na vatu, pomazala a po šupinkách a flecích se zaprášilo.
Nevím, proč mám vždycky na garnier takovou to reakci. Ale po chvilce mé pleti přestanou výrobky vadit a můžu je normálně používat.

arrow
profile_image
Wewiku
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ifísek: Nevíte, co s tím, aby se to do zítřka zlepšilo?

Ja si vždy na tie šupinaté miesta spravim peeling, potom si napatlám vyživnú a hydratačnú masku a nakoniec hydratačný krém.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené