arrow
profile_image
ZELARKA
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem, začli se mi ozyvat osmičky, a je to teda bolest.. objednala jsem se k zubařce, Zuby jdou vidět jen nějaké a malinko, takže to nemá za co chybět, ještě uvidím co ukáže rengen. Ale chci se zeptat.... nezná někdo kde v Praze dělají bud v celkové narkoze, nebo v té jak je člověk dost zblbnutý? Nechci to v lokální.... jsem šílenej srab, a už jen to pomyšlení ... tak mám panický strach.

Dejte prosím vědět...... Je to pro mě důležité.

arrow
profile_image
susa
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně vyndavali jednu osmičku kvůli rovnátkům a dělali mi jen lokální umrtvení. Natož že jsem velkej strašpytel a jen po píchnutí injekce se mi dělá mdlo, tak mi osmičku vyřezávali. Měla jsem jí ještě pod dásní. Ale musím říct, že to vůbec nebolelo a jen se cítila tlak jako kdyby mi tam doktor tlačil do dásně. Pak to zašil a bylo. Hned jak jsem vstala z křesla tak jsem omdlela takže za mě se nemáš čeho bát

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě je v tom lehkém oblbnutí vyřezávali v nemocnici Na Homolce. Neměla jsem je vyrostlé a nikdo proti tomu nic neměl. Bez toho bych to nedala, to jsem si jistá Uspali mě, opíchli mi to a když bylo po všem, tak mě probudili a po 30 min jsem šla domu. Dělali mi to na dvakrát, nejdřív jedna strana, potom druhá... po týdnu jsem šla na kontrolu a vyndání stehů, které nevypadly...

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji ZELARKA: nezná někdo kde v Praze dělají bud v celkové narkoze, nebo v té jak je člověk dost zblbnutý

Ve VFN na Karlově náměstí to dělají v celkovce......Když jsem tam byla na ortogonátní opce, tak tak 50% pacientů tam bylo s osmičkama...V dnešní době už je to prý poměrně běžné....
Mě osobně to dělali v analgosedaci v polosoukromém stomatologickém centru na Václaváku. Ale už je to víc jak 8 let.....

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji susa: takže za mě se nemáš čeho bát

Pokud jsou osmičky v kosti, tak bych se bála, mě je vysekávali a ten zážitek bych nepřála ani největšímu nepříteli....Už jsme to tu několikrát popisovala.
To že Ty jsi to ěmla ok neznamená, že to tak bude mít každý. Já bych zase pos vém zkušenosti jinak než minimálně v analgosedaci s osmičkama nešla - proto mi taky tu poslední vyndavali v analgosedaci a oproti předchozímu zážitku to bylo nebe a dudy.....

Cituji misa_sisa: Uspali mě, opíchli mi to a když bylo po všem, tak mě probudili a po 30 min jsem šla domu.

To asi byla právě ta analgosedace. fakticky prý nespíš, ale jsi tak oblbnutá, že si to pak nepamatuješ....Akorát u toho musí být anesteziolog a pokud to jde mimo nemocnici, taks e jeho přítomnost musí platit (mě před těma 8 lety stál 3000,- )

arrow
profile_image
ZELARKA
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na bakalářka: Slyšela jsem o Karlaku, ale prej je tam velka čekací doba.... ale mam velky problém, už ted to šíleně boli...a další čekaní nevydžím, tak nevím jestli by mě vzali co nejdříve... na sál.....

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji ZELARKA: Slyšela jsem o Karlaku, ale prej je tam velka čekací doba....

Třeba by Tě vzaly akutně....Zkusila bych se tam objednat na vyšetření a domluvit se......Netušila jsem, že i na osmičky je tam tak šílená čekací doba

Já byla v nemocnici Na Homolce. Trhali mi tam všechny 4 a snad ani žádný vylezlý pořádně. Ale píchli mi jen injekce vždy, byla jsem tam na 2x, postupně každá strana. Naštěstí se těhle věcí nebojím, jak tady koukám vy. Nejsem z Phy, takže mamče by se tam na mě nějakou půl hodinu navíc nechtělo čekat. Ale rozhodně tam musejí i nějak uspávat, nebo lehce oblbovat jak říkáte. Hlavně moc fajn doktoři.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

uvidíš, co ti řeknou po rentgenu. Já byla taky strašpytel, nechala sem si je trhat na soukromí u Foltána, sice to nebylo zadarmo jako od pojiš´tovny, ale servis bezva. bylo to jen s injekcema, ale i ty mi píchnul do umrtvení nějakým sprejem, takže sem nectila ani vpich. pak jen bylo divné, že se ti někdo vrtá v puse ty netušíš, co dělá

arrow
profile_image
ZELARKA
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na bakalářka:
mno uvidim co mi řekne po tom rengenu a zkusím ten karlak.... jako jsem s nervikama uplně na dně, tak snad mě vemou urgentně

V celkový dělaj v Motole všechny 4 najednou, ale co vím od kamarádky, tak teď objednávaj až na září.Hospitalizace asi 4 dny kvůli otokům...

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Jánošík: tak teď objednávaj až na září

Otázka je, zda přes léto vůbec operují. když jsem šla na ortogonátní operaci tak mi bylo řečeno, že pes prázdniny je neprovádějí.....

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bakalářka: pes prázdniny je neprovádějí...

ono to teplo zubům vůbec neprospívá, nedivila bych se... já šla v zimě a bylo to ideální

Cituji bakalářka: To asi byla právě ta analgosedace. fakticky prý nespíš, ale jsi tak oblbnutá, že si to pak nepamatuješ..

jojo, to bude ono, nevěděla jsem, jak se tomu říká Každopádně, když mi to dělali poprvé, tak jsem spala jako miminko a dokonce když mě budil pan doktor, tak jsem se děsně chechtala Naopak, když jsem šla podruhé, mi toho asi píchli málo a během zákroku jsem se s nima prala a brečela jsem a přitom o sobě nevěděla... takže jsem se probudila přivázaná ke křeslu

Jestli je to akutní, tak by tě v nemocnici měli vzít. Nebo zajdi ke svému zubaři, ten to dělat pravděpodobně něbude, ale řekne Ti, kam jít ...

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Obecně jsou prý horší spodní osmičky. Mně ji trhali 2 hodiny a zubařka už byla vynervovaná. Odvrtávala, rvala, prostě hruza. Pak měla zubařka dovolenou a já začala chodit jinam. Musela jsem denně na výměnu drenu a čištění, v noci jsem bolestí nespala a brala dvoji druh antibiotik. Druhá zubařka mi řekla, že ona by se do toho nepustila. Takže to byl otřesněj zážitek. Naopak horní osmička, ta byla venku hned a žádné bolesti, žádné komplikace. Ted mám jít na další spodní osmičku a nechávám to až na podzim, kdyby to bylo podobné, abych neměla zkažené léto. S tou první jsem tam chodila asi 3 týdny denně.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Limetka 33: Obecně jsou prý horší spodní osmičky

Tak to můžu potvrdit z v¨lastní zkušenosti. je tam několik důvodů - prý se hůře umrtvují, snadnos e stane, že se doktor prostě "netrefí" anebo je anestezie málo, navíc se nacházejí v pohyblivé části čelisti, takže třeba při vysekávání z kosti to pekelně odnáší čelistní kloub (můj problém - mám ho doživotně traumatizovaný kvůli vysekávání osmičky z kosti). Druhou mi vyndavali právě v analgosedaci a bylo to nebe a dudy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené