arrow
profile_image
adio2katka
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mám problém. Pokaždý, když si nalakuju nehty a pod to dám podlak- Bonder od Orly nebo Nail defense tak se mi nejdřív odloupne kousek laku a potom celý lak na nehtu. Laky používám Chinu, Nubar nebo Opi, ale stejně se to po každým laku sloupne. Nevíte co je za problém?

arrow
profile_image
adio2katka
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na avanta: China Glaze-Fast Forward . Je to tím?

arrow
profile_image
adio2katka
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na avanta: Sakra .. Nesnáším to čekání, než to uschne.. Pokusím se to omezovat, protože to odlupování je fakt hrozný.. :/.. A podlakem to teda není?

arrow
profile_image
Crannie
od 23. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám ten samý problém a sušič nepoužívám (používám podlak, barevný lak i nadlak opi a zhruba za 3-4 dny se začne loupat, nic moc teda)

arrow
profile_image
4M1SU
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

co třeba mastný nehet? nebo trošku zdrsnit povrch jemnějším brusným hranolem

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě tohle dělá podkladový lak - většinou, když už je trochu starší (třeba po dvou měsících používání).

arrow
profile_image
casy mojeid
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja si tiež myslím, že to môže robiť pred lakovaním neodmastený nechet.Alebo aj silnejšie vrstvy lakov, alebo hustejšie laky.

Reaguji na adio2katka:
Jak říkají holky, buď málo odmaštěný nehet nebo i ta silnější vrstva laku.
Taky se mi to jednou stalo, tak jsem to pak sloupala celé

arrow
profile_image
adio2katka
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ShoesManiac:
Takže stačí, když jemně spiluju nehty? Samozřejmě ne tolik, nechci mít oslabené nehty.. Jinak zkusím nepoužívat ten sušič, snad se mi to nebude odloupávat. .. A je možné, že se mi to stává i bez sušiče a podlaku?

Reaguji na adio2katka:
Já je teda nezpilovávám, jen je pořádně odlakuju, a když si jdu např.mezitím umýt ruce, tak je odlakuju znova, aby byl ten nehet odmaštěný.
Sušic nepoužívám, tak nevím.
Každopádně podlak používám vždycky, většinou nosím tmavší laky, tak nechci mít zabarvené nehty

arrow
profile_image
adio2katka
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ShoesManiac: A nevadí třeba i to, když na odlakovaný nehet ihned nalakuju lak?.. Já taky používám podlak, protože už mám nažloutlé nehty . Nj, miluju červené a tmavé laky..

Reaguji na adio2katka:
určitě to nevadí,taky to dělám hned, pokud nemám na práci nutně něco jiného

Cituji adio2katka: Nevíte co je za problém?

Třeba se ti potí nehty.

Cituji adio2katka: China Glaze-Fast Forward

Cituji avanta: tohle dělaj sušiče, prskafka potvrdí

Potvrdí, ale u Seche vite, FF od ChG jsem měla a ten mi to zrovna nedělal.
Zkusila jsi to jednou bez něj?
Rozhodně bych nehty nijak nedrsňovala!
Bonder je skvělá věc, nechává na nehtu lehce drsný povrch aby na něm dobře držel lak.
Zkus to s ním ještě jednou bez FF, jestli bude rozdíl.
Pokud se to bude opakovat, může být problém tady :

Cituji adio2katka: když na odlakovaný nehet ihned nalakuju lak?..

Pokud máš nějaký regenerační odlakovač, je problém na světě. Já mám třeba Alessandro s ricinovým olejem a musím si jít pak umýt ruce, ale pozor-voda taky škodí, nemáchej se v ní dlouho a nikdy nelakuj po koupání. Nehet má tendence do sebe brát vodu, takže když přelakuješ lehce"nabobtnalý" nehet, může to dělat neplechu.

Jinak pokud má někdo měké nehty, musí počítat s kratší trvanlivostí nátěru. Čím je nehet tvrdší, tím lak déle vydrží, majitelky gelovek jsou na tom nejlíp.

arrow
profile_image
adio2katka
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na prskafka: Mě to právě dělá ten Fast Forward. Zkusila jsem to bez toho a už se mi neodlupuje nehet! . Bonder je úžasná věc, opravdu mi na něm lak drží, ale dýl jak dva dny mi nevydrží lak na koncích nehtů- mám je oslabené. .
To jsem nevěděla, že to není dobrý lakovat po koupání. Ale já se vždycky lakuju přes den, takže to nehrozí .
Bohužel nemám tvrdé nehty, takže mi lak i s Bonderem moc nevydrží- hlavně na konečcích.
Tak děkuji moc za rady!

Reaguji na adio2katka: Tak jak pokračuješ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené