arrow
profile_image
sunakashu
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Milé dámy pořebuju radu- mám tmavě hnědé vlasy a potřebuji několik pramenů odbarvit na co nejsvětlejší barvu aby mi chytla sytě fialová a růžová!Nikdy jsem si ale vlasy neodbarvovala a tak vůbec netuším jaký odbarvovač si mám vllastně koupit?

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s JaneGucci, navíc doma si to nikdy neuděláš tak, jako od kadeřnice a podle mě je to i poznat, že si to člověk dělá doma sám-je to takový splácaný. Navíc píšeš

Cituji sunakashu: Nikdy jsem si ale vlasy neodbarvovala

, jestli nechceš vypadat jako "trubička ", tak to fakt doma nedělej. Já to zkoušela jednou, když jsem chtěla být blond a měla jsem na hlavě 3 barvy - hnědou, zrzavou a blond...Zvrchu to tak příšerně nevypadalo, ale když si vezmeš ty vlasy i zespoda zezadu, kam si nevidíš, tak to je pak děs a hrůza..Už bych stejnou chybu neudělala.

arrow
profile_image
Seima
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kašli na to a raději si to nech udělat u kadeřnice. včera jsem taky dělala takové hokusy pokusy a dopadlo to tak že jsem večer běžela do dm abych koupila zpět hnědou barvu. vypadalo to šíleně a vlasy mám suché.. no jo sem blbá

Divím se, jak všechny holky radí kadeřnice. Já si raději doma dělám všecko sama a jsem o moc spokojenější, než u kadeřnic (které občas dají jiný odstín než mají, rády si střihnou trochu víc.... a neštěstí je hotovo). Pokud jsi ale úplně začátečník v barvení, budeš se asi muset svěřit kadeřnici Já bych si koupila kadeřnický peroxid atd z netu. Jinak doporučuju z droxerie Garnier 111.

Tak zrovna minulý měsíc jsem šla z tmavě hnědé na blond. První odbarvení jsem podstoupila u kadeřnice, což nedopadlo úplně dle mých představ (bylo to samozřejmě na zrzavo, ani kadeřnice nedokáže vždy napoprvé vykouzlit světlou blond, ale to není její chyba), takže jsem doma podstoupila další dvě odbarvení 30proc. peroxidem, kdy barva vyšla kanárkově žlutá. Na to se hodí přeliv s fialovou bází (ta ruší ony žluté tony), či modrou bází (ta zas ruší ty oranžové) a vlasy jsou platinově blond

Na melírování je možné užít ještě silnější peroxid, ovšem nejsem si jista, zda se dá v ČR koupit v drogerii a ten by neměl přijít na pokožku hlavy, jinak může spálit kůži i folikuly a vlasy mohou vypadat.

arrow
profile_image
sunakashu
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

děkuju za rady,vím že to může dopadnout blbě, ale kadeřnici bych se s tím fakt nesvěřila..vlasy jsem si barvila vždycky sama (a že už je to nějakej ten rok..),takže odbarvit kousek vlasů- navíc vzadu ze spodu hlavy snad zvládnu..a ten odbarvený pramen budu stejně ještě barvit na fialovo.Takže Kattenko díky- to jsem chtěla vědět

sunakashu

Odbarvovačem z drogérky to z tmavě hnědé podle mě nestáhneš ani na 4krát.

Myslím, že až o 7 tónů stahuje třeba Goldwell Oxycur Platin.

arrow
profile_image
peknaholka
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych začala hustým melírem, přeci jenom to bude pro okolí šok, ze dne na den blondýnka. A doporučuju kamarádku, která pomůže s vytahováním pramenů, nejlepší by byla ovšem kadeřnice, zkušená, školená, česky mluvící

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené