arrow
Neprodává v Bazaru

Co si oblékáte do práce?
Co by jste doporučily/i do práce-kanceláře, kde nemusím nosit celý kalhotový/sukňový kostýmek, ale musím být v lehké eleganci? Nějaké kombinace, rady, tipy?

arrow
profile_image
Modelka15
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji framboise: Co si oblékáte do práce?
Co by jste doporučily/i do práce-kanceláře, kde nemusím nosit celý kalhotový/sukňový kostýmek, ale musím být v lehké eleganci? Nějaké kombinace, rady, tipy?

Ahoj,určitě bych nenosila džíny,ale měla bych černé,hnědé a jakékoliv jiné kalhoty.K těm se dá pokaždě nakoblinovat vršky.Halenky,dlouhá trička..

arrow
profile_image
JeansG mojeid
od 9. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
26    0
Číst hodnocení

Já zas myslím, že hezké, tmavé, nevyšisované a nediravé džíny rovného nebo úplého střihu mít může. V kombinaci s košilí a třeba sakem, proč ne?

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

JeansG
Tam kde jsem byla donedávna zaměstnaná tak jsme mohla džíny jen v pátek . Ale jak píšeš k džínám když je hezká košile tak se to krásně sladí a je to i částěně elegantní . Nebo na košili vestičku. Zrovna dnes jsem si zakoupila 4 páry košilí . trochu blázen

JeansG
zdena73
Jojo, my máme taky nařízeno "business casual" + pátky volnější. Ale už několik měsíců občas nosím slušné (ale modré!) džíny s bílou košilí a šedým sakem, k tomu elegantní černé boty na podpatku -- i mimo pátky a třeba i na jednání. A ještě mi nikdo nevynadal, dokonce jsem byla pochválena . Takže se to asi dá.

arrow
profile_image
cutworm mojeid
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, potřebuju poradit. Ve čtvrtek se jdu podívat na jedno pracovní místo. Jdu se tam tak na čtyři hodiny kouknout do kanceláře. Nemám momentálně čas shánět nějaký oblečení, protože se musím učit na státnice do školy...Tak jen, kdybyste měli nějaký tip...třeba obrázek z netu...děkuju

Cituji helena_vildova: Jojo, my máme taky nařízeno "business casual" + pátky volnější.

Tak to se máte. Já pracuju jako recepční a volnější pátky platí u nás jen pro management, nebo asistentky, co nepřicházejí tak často do kontaku s klienty. Takže na rozdíl od nich jsem pátek nepátek ve firemním kostýmku

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

taky dělám v kanceláři, nejsem spjatá kostýmky, nosím sukni ke kolenům, triko, blůzu, svetřík, kalhoty klasika - černé, hnědé, bílé, růžově, jak dlouhé, tak pod kolena, jediné, co nenosím, jsou rifle, protože celý den v nich sedět, taky není moc příjemné, mám raději volnější rozkrok při sezení a to mají spíš klasické kalhoty,

arrow
profile_image
Natáloid
od 26. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoja holky, ráda bych taky přispěla. doted jsem nosila bussines casual a myslím, že úplně nejvíce se mi osvědčily svetříky. džíny sice ke košili i s různými jinými kombinacemi vypadají elegantně, ale myslím, že se to hodí ještě tak pro podnikatelky, ale rozhodně né pro asistentky, recepční apod..... lehce společenské kalhoty jsou pohodlnější než džíny (pokud většinu dne prosedíte, určitě mi dáte za pravdu) a v kombinaci s elegantními světříky (které jsou pohodlnější a mnohem levnější než opravdu pěkné košile) vypadají skvěle.

a ted přestupuji na místo kde se vyžaduje bussines oficial a popravdě řečeno jsem z toho pěkně vyděšená.... začala jsem oblížet kde by se dal koupit kostýmek, ale do 3-4000 jsou ošklivé, nepadnoucí, nekvalitní .. takže bych touto cestou i chtěla poprosit jestli víte kde koupit KVALITNÍ kostýmek, budu ráda za nějaký tip. Jsem hodně drobná (=mrňavá a hubená) takže v zaře, mangu nebo hm mi nic nesedí.

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

tu sú nejaké inšipirácie a web URL

imgset.jpg

imgset_2.jpg

imgset_3.jpg

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

ďalšie

imgset_4.jpg

imgset_5.jpg

imgset_6.jpg

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

casual štýl, pri business oficial už fakt jedine kostýmy.

imgset_7.jpg

imgset_8.jpg

imgset_10.jpg

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

ešte niečo..

causal_1.jpg

casual_2.jpg

casual_3.jpg

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Veľmi pekné kostýmy má Laura Scott, sú k dostaniu v zásielkových katalógoch Otto.

Laura_Scott.jpg

Laura_Scott_2.jpg

Outfit_2.jpg

Cituji Murphy: tu sú nejaké inšipirácie

Ten komplet trojka se mi mimochodem velmi zamlouvá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené