arrow
profile_image
maggie6
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
kde prosím Vás nakupujete podprsenky této velikosti? Někdy mám docela problém je najít v obchodě...třeba nedávno jsem koukala v C&A a měli tam jenom podprsenky do velikosti C. A už se mi to stalo víckrát, tak bych chtěla poradit...

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si nemůžu vynachválit oděvní oddělení v Tescu. Maj tam nejrůznější velikosti, značky i ceny, takže i já, co mám 70 C/D si vyberu - ve specializovaných obchodech mi vždycky ukážou tak jednu, dvě, který mi samozřejmě ani nesedí... za to v Tescu si jich natahám do kabinky třeba pět a vždycky se nějaká fajn najde.

Z iluzí, že bych si někdy koupila podprsenku v obchodech typu CaA, jsem už dávno vystřízlivěla...

V ČR Kosmetika-krasa.cz , sice delší dodací lhůty, ale objednávají na zakázku, popíšeš, co by sis představovala a pošlou Ti nabídku. Paní se snaží poradit a vyzvědět co nejvíc, aby podprsenka padla, když ne, není problém s vrácením, nebo výměnou.

Já chodím do prodejny Oxalis v Olympii a nemůžu si to tam vynachválit

arrow
Neprodává v Bazaru

Misy
maggie6
přesně Tesco má ve větších velikostech nejlepší podprdy pod značkou F&F.Já mám velikost 80-85F,G a kupuju si tam perfektní,pevný,barevný podprsenky,který perfektně sedí a v takový velikosti je nikde jinde nemají.

arrow
profile_image
nymph_maple
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nejsem z Prahy, ale minulý týden jsem byla v Palladiu v Marks&Spencer a tam měli docela pěkný výběr barev, a to navíc ve slevách, ve velikosti D i DD. Jinak já kupuji u nás v městě v malém obchůdku podprsenky španělské značky Sellmark (mám 75 D), jsou to fantastické podprsenky (krásně drží tvar, různé barvy, materiály, uvnitř košíčku jemné,...), ale nutno dodat, že celkem drahé.

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám 75D, takže občas mám s koupí podprsenky taky problém. Nejčastěji ale seženu v HM, větší velikosti jsem taky viděla třeba v Ann Christine, což mě teda docela udivilo...

arrow
profile_image
maggie6
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Misy

Koukala jsem do různých letáků a na netu co prodávají a musím říct že některé věci mají opravdu hezké....ale nevím jestli je to oblečení přímo v prodejně tesco nebo je to někde samostatně vedle a nevíte je FF móda i na Novém Smíchově?

Mi skvěle sedí Triumph ale je dost dražší... na druhou stranu mi nepovoluje obvod, jak se mi stávalo u jiných. Myslím, že 90D jde sehnat dobře, horší je to 70D atd

arrow
Neprodává v Bazaru

FF je v každým Tescu přímo uvnitř ,ale někde je menší výběr podprsenek.....

arrow
profile_image
maggie6
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

MilySkritek

Děkuju! Na to určitě mrknu

lamerienda01

To je pro mě trochu z ruky, ale třeba až budu mít cestu tak to tam omrknu Díky za tip

maggggda

Tak já to okouknu děkuju

arrow
profile_image
maggie6
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Manu

Děkuju, já to tam minule nemohla najít

Za mě doporučuji značku Timo...kolem 700Kč, možná i méně, mám 80 E a jejich podprsenky sedí - mají obyč. i zmenšovací. Tríumph je taky dobrá, trošku dražší.

Já odmítám být občanem 2.kategorie jen proto, že mám prsa větší než průměr a hrudník užší, než průměr. V Anglii mám na výběr ze stovek modelů podprsenek i plavek - jakou chci barvu, do výstřihu, balkónovku, bez ramínek, sexy, sporovku....a za dostupné ceny. Člověk brzy zjistí, jaká značka mu sedne, takže nákupy přes i-net nejsou problém.

Mark´s and Spencer

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené