arrow
profile_image
B.l.u.e
od 26. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nosí se ještě barevné pramínky ve vlasech? Něco jako na fotce, jen bych to chtěla pouze na jedné straně a spíše fialové.

Nejsem typ, co musí jít vždycky s módou a nejradši nosím to, co se líbí hlavně mně. Ale v tomhle případě by mě to zrovna zajímalo. Přijde mi, že dřív to měla každá druhá a teď to moc nevidím.

arrow
profile_image
Titia
od 13. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na nikom jsem to už dlouho neviděla, takže už nejspíš ne, ale líbí se mi to a moc. V módě se stejně spoustu věcí vrací, takže se to zas jednou nosit bude. Taky bych si chtěla jeden pramínek obarvit, akorát nejspíš jako rasta copánek.

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já to naopak vidím docela často

Naštěstí už ne

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já měla před snad třinácti lety červený pramínky a dala bych si je klidně znova! Barevný se mi líbí, i když je okolo moc nevidívám. Blond jak na kom a jak udělaný.

arrow
profile_image
xWine
od 14. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už to moc neletí Já bych do toho šla !

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Teraz je v móde skôr prirodzenosť - prirodzená farba vlasov, prirodzený make up....aj keď k tej "prirodzenosti" si ludia často hodne pomáhajú (aj chirurgicky)
Ja som to popravde už dlho na nikom nevidela ale prečo nie? Zdá sa mi, že vidím hodne slečien jak cez kopirák, takže každá zmena je vítaná

také myslím, že už je to pasé...ale pokud se ti to líbí, tak do toho jdi

tohle jsou 90's jak vyšité jestli chceš aktuální barvy tak teď se nosí pastelové odstíny, rovnoměrně po celé hlavě, pramínky už ne-e.
a pokud se rozhodněš pro pramínky tak mně se osvědčilo zajít do salónu kde prodlužují vlasy, nechat si na hlavu připnout blond pramínky a ty případně nabarvit. Až Tě omrzí tak je hodíš do šuplíku a můžeš kdykoliv nechat zase připnout.

arrow
profile_image
canibalx
od 24. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

arrow
profile_image
Sewerka
od 20. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mne sa to strašne páči v blond verzii ako má Christina Perri inak som to tiež na nikom nevidela teraz, ale šla by som do toho inak ten pripínací pramienok je podľa mňa super nápad, môžeš ho dať hocikedy dole ...

arrow
profile_image
kamea
od 24. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se taky líbí a občas si dávám. Když je to hezky udělané tak proč ne. Malá změna neuškodí alespoň teď na léto.

arrow
profile_image
terminka
od 29. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se to strašně líbí, nosila jsem na blond modré a růžové, střídala jsem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené