Zdravím všechny,

dostala jsem od doktorky na zastavení špinění a krvácení Norethisteron s tím ať ho beru 2x denně a nezapomenu. Byly jsme ale s kamarádkou na diskotéce a docela se popíjelo, nevěděla jsem jestli ty prášky na to můžu vzít, takže jsem jeden vynechala (po třech dnech braní). Za dva dny jsem začala zas krvácet s bolestma. Doktorka mi nasadila ten Norethisteron třikrát, Ascorutan také třikrát a nějakou Pandemu nebo jak se to jmenovalo (to už ale neberu). Neřeka však, kdy mám přestat brát tu dávku po třech prášcích denně a Ascorutan. Tedy řekla ať Norethisteron vysadím k 8.8., ale nevím zda mám pořád brát oboje prášky třikrát denně, když momentálně nekrvácím a beru je v tomhle množství už 11 dní? Jestli se nepředávkuji. Volat už se mi jí nechce, ona byla stejně jen zástupce za mou gynekoložku a nechci se jí zas na něco ptát Uvítám vaše rady.

Omlouvám se za překlepy.

arrow
profile_image
Raavenn mojeid
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych vysadila, zrovna jsem dobrala noret na zastavení krváceni. Bere se deset dnů, a pak do tří dnů po skončení užívání přijde menstruace, tak mi bylo řečeno, tak i bylo.. Je to i v příbalovém letáku.

Když Ti řekla, ať ho 8. 8. vysadíš, tak to udělej. Pravděpodobně ale dostaneš menzes. Ten ascorutin podle mě můžeš brát dál, je to vitamín c a rutin na cévy, normálně je bez předpisu a 3x denně se nepředávkuješ, je to běžná dávka. A ten Norethisteron ber tak, jak Ti řekla, to už je jen pár dní.

Reaguji na Raavenn: Reaguji na Morrigan:
Děkuju moc za rady. Mi šlo právě o to jestli ten Norethisteron třikrát denně tak dlouho není moc velký driják, radši bych ho brala dvakrát, jak původně, když už se mi to zastavilo... A po pravdě se děsím jak ho vysadím, protože jak mám po laparo, tak mám ty bolesti břicha při menzes ještě horší než předtím a je to vážně hodně moc nepříjemné
Jinak jsem ráda, že už vím, že ten Ascorutin je vit. C, takže by to nemělo být nic hrozného.
Také mi jedna doktorka kdysi říkala, že i ty dva N. denně jsou prý koňská dávka, proto mě napadlo založit toto téma, že se tu třeba najde někdo, kdo s tím má zkušenost právě.

A jinak mi moje gyn. říkala, že mi to nasadí na úpravu cyklu na 21 dní. Vím, že ono se to dává i na těch deset, tohle je asi jiný případ právě. Jsem asi případ sám o sobě S tím zdravím furt něcoo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené