arrow
Neprodává v Bazaru

28

Chtěla bych se podívat do NY,asi tak na 5 dní, je výhodnější cestovka a vše all in one u nich ,nebo si koupit letenky zvlášť a ubyt.si zamluvit po internetu..¨Zběžně jsem se dívala,ale ty ceny jsou děsný,nechtěla bych do nějakýho zaplivanýho hostelu se společným pokojem, za ubytko chci dát samozř.co nejmíň,ale mělo by to mít aspoň slušnej standart a koupelnu..Máte nějaký tip na ubytování,vyzkoušeli jste něco?

Lepší je si koupit letenku a ubytování si pak najít,ale myslím,že na pár dní to za tu cenu letenky moc cenu nemá... proč nechceš jet na dýl?

arrow
Neprodává v Bazaru

28

Páč sem takovej maniak na nákupy, že bych během pár dní uchodila nohy na Manhat.a utratila všechny prašule že by nezbylo ani na americkou zdravou stravu..Problém je i s ubytováním,když jsem prohlížela různý hostely,tak za soukromej pokoj to je skoro 2000 za noc a při delší dovči bych to fakt neudejchala..Tak právě nevím, kam se vrtnout,jestli někdo třeba nezná nějaký slušný levný bydlení..

arrow
profile_image
Paja85
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky, tak to zní lákavě...nemyslím ani tak na shopping, ale na výlet je krásné, že to je celkem dostupné....

arrow
profile_image
Paja85
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

akorát že limity v letadle dle mého bůhví jak velký shopping neumožní...vím to sama když jsem se vracela z Londýna - byla jsem tam jen 1/4 roku, do letadla jsem mohla mít 15 kg a domu jsem posílala busem ješte dalších skoro 20kg. To jsem si vezla svoje věci, nově nakoupené a taky dárečky a fakt to naskáče...obzlášť kosmetika, ale řeknu Ti Bardotko - že tenhle výlet je ti šitý na míru

arrow
profile_image
Paja85
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vím, že odbíhám od tématu - ale např.po Vánocích jsou ohromné slevy v Londýně - jízdenka předem koupená u Stud.agency 1700 kč celkem - tzn.tam i zpět. A doveze Tě rovnou do centra - kousek od Westminstru (cca,20 minut pěšky) takže nemusíš platit žádný transfer z letiště Bus tam bude v 11 - máš na nákupy celý den a večer se někde vyspíš (počítej taky necelých 1000kč i s jídlem ) a ráno kolem 11 bus zase jede do čr

arrow
profile_image
KittyNY
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je rozhodne lepší koupit letenku a najít ubytování....v NY jsem takto už párkrát bxla a na týden je to super, docela bych to na jaře ráda také opět podnikla

arrow
profile_image
chick
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chtěla bych zeptat, jestli nemáte přímo nějaký konkrétní tipy na hotely, ubytování...Chtěli bychom se tam, nejpravděpodobnějši o prázdninách, podívat s přítelem, tak aby to bylo co nejlevnější

arrow
Neprodává v Bazaru

28

Já bych právě ocenila ty tipy na ubytko,ale asi bych neokázala spát v nějakým hostelu s vícero lidma..před Vánoci byla fakt super akce na ty zpáteční letenky,že by se to i dalo,ale jinak stále ještě nemám našetřeno..

arrow
profile_image
Loola4
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem tam vloni v lednu na nákupech, bydleli sme v hotelu Pensylvania,dvoulůžkový pokoj stál na noc i s taxami asi 119 dolarů, není to málo, ale myslím, že díky umístění hotelu se to vyplatí...Hotel je totiž přímo v centru Manhattanu, naproti Madison Square Garden, asi tři minuty od Time Square a hlavně přímo naproti jednomu z největších obchďáků - Macy's.
Při ceně jednosměrné jízdenky metrem 2 dolary, se to vyplatí. Navíc je to kousek na autobusové nádraží, odkud odjíždí autobus do New Jersye, kde je bezvadný outlet nákupní centrum.

Máte ještě někdo nějakou zkušenost s cenami ubytování?

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Koukni se na booking.com a vyber si hotel podle svých představ, taky si rezervujeme ubytování pře ně a nikdy žádný problém .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené