Tak nejdřív byh chěla napsat že jsem bez obočí od 15 let, hloupost moje největší a bohužel se to nedá vrátit zpátky ve 28 letech mám přeci jenom jinou předtavu o obočí, chtěla bych se zeptat jak dosáhnout přirozenějšího obočí, zkoušla jsem ho nechat narůst a bohužel neroste, a když už tak hodně řídce svého přirozeného obočí bych se dočkala asi za hodně dlouhou dobu.
Fakt mě to mrzí děsně, a věkem to bude určitě narůstat, na pernament se bojím, že to bude vypadat ještě víc nepřirozené.
Nějaká jiný tip ted jsem četla o tomhle
http://www.elfkosmetika.cz/eshop-produkt/cela_nabi dka_elf/oci/oboci/102/cz

nevím jestli to bude to pravé ale jem ochotna vyzkoušet všechno.
Předem moc díky ....
( a prosím zprávy že to vypadá hrozně si nechte pro sebe to slyšet nepotřebuji to bohužel vím )

320563_2651804701806.jpg

arrow
profile_image
dudliiik
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, přestaň si obočí holit a nech ho růst, na noc si ho pomasíruj ricinovým olejem, ale někde jsi psala, že sis ho holila a to pak nevidím problém, proč by nedorostlo. Trhání, to je jiná, to už je problematičtější, cibulka, která není určitou dobu vybuzena k aktivitě, tak zanikne.

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkus si koupit obyč tužku na obočí s kartáčkem ( k tvé barvě vlasů né tu nejsvětlejší spíš tmavští hnědou ) třeba v essence za 39,- vykresli si obočí a pak párkrát přejeď kartáčkem pokud bude moc výrazné přejeď přez něj vatovým tampónkem! mě to pomohlo.. PS: nevypadá to vůbec hrozně sluší ti to! si kočka!

Reaguji na dudliiik: Ahojík to jsem zkoušela 3 týdny jsem ho nechala bez jaké koliv úpravy narostlo ono roste ale hrozně pomalu a řídce, co do té doby chodit bez obočí ?..hrůůůůůůůza

Reaguji na Anetkaa: děkuji něco takového jsem měla na mysli, nekresilt si ho tužkou jednotvárně prostě nějak tak jako přirozené obočí. Ty taky nemáš obočí ? fakt mě to štve někdy mám chut si zaplatit nějakou transpalntaci obočí nebo něco podobného

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na caroline027: nemáš zač, no nějaký ten chlup tam mám ale nic moc.. jo to já takyD

Reaguji na Anetkaa: fáákt tak aspon nejsem sama v tom trápení s obočím

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Anetkaa:
permanent. Neboj se toho.
Já ho mám, sice už to nesplňuje moje očekávání po pár letech, ale mám předlohu pro kreslení tužkou a jsem spokojená.

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na caroline027:
Zkus ho vyživovat, třeba by ti pomohla Talika, která je na růst řas, potírej s tím obočí a ono ti naroste, uvidíš.

Cituji caroline027: 3 týdny jsem ho nechala bez jaké koliv úpravy narostlo ono roste ale hrozně pomalu a řídce,

Tak 3 týdny jsou zatím ještě málo. Musíš být holt trpělivá a vydržet! Jinak tip od Anetky není k zahození, určitě zkus. Místo tužky taky můžeš zkusit stíny, jsou přirozenější. A jdi furt - i s tímhle obočím ti to moc sluší, jak jsem psala u jiné tvé diskuze, viděla jsem mnóóóóóhem horší...

Reaguji na bedrunela: jůůů my jsem si spolu kdysi psali, pořád vahám mám z toho strach sakra to už nevratím vůbec potom

Cituji caroline027: mám z toho strach sakra to už nevratím vůbec potom

No ono ani to permanentní obočí není napořád...

Reaguji na mroskvicka: ono právě tam kde chci neroste vůbec všechny chloupky okolo a tam kde chci ne, takže když jsem to zkoušela tak jsem si namalovala obočí a okolo chloupky i když je fakt že za 3 týdny co bych chtěla, ale i tak se mi to zdála dlouhá doba

Reaguji na petraparis: taky jsem viděla horší ale i tak se citím blbě člověk po ulici na tebe kouká jak na zjevení a čím jsem starší tím víc mi to vadí..chjooo

Reaguji na Issabell28: děkuji to je nějaká vodička něco jsem doma měla ale už je to dávno, kde to pls dostanu koupit ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené