Ahoj,
docela mě zaujal článek z následujícího odkazu:
http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/modni-r adce/29883-nejvetsi-modni-hrichy-podle-stylistek

A tak by mě zajímalo jestli se takzvaných módních hříchů dopouštíte at' už úmyslně nebo naopak.

Řadím se do kategorie "Nerespektujete vaši postavu"... občas si kupují věci "do kterých zhubnu" nebo naopak oversized na takovéto domácí nošení nebo na dny, kdy mám chuť vypnout a cejtit se pohodlně. Celkově mám úchylku na kupování nejrůznějších velikostí, protože jsem maličká, tak občas zajdu i do dětského, tudíž mám oblečení od dětského 146 až po dospělácké L, přičemž moje normální velikost je asi M.

Tak já asi nic, jen se mi parkrát stalo, že jsem si vzala k bundě Nugget podpatky (ale dost nízké a kozačka byla schovaná pod riflemi) :X Nj nemuzu sehnat boty ke sportovní bundě, fakt nevím co budu nosit letos, asi tenisky adidasky :X;D

arrow
profile_image
Amalthea
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

dobrovolně se přiznávám, že když v létě nosím tenká ramínka, jsou vidět i ramínka od podprsenky - ale zase dbám na to, aby byla čistá, nelíbí se mi, když někdo vystavuje špinavé nebo zaprané prádlo

co se týče ostatních bodů, mám čistý štít
sice módní trendy ráda sleduji, ale rozhodně se jimi slepě neřídím - když o něčem vím, že mi nebude slušet, tak si to prostě nekoupím a dám přednost něčemu pro mě lichotivějšímu
loga nesnáším nápisy a obrázky se prostě k mému stylu nehodí, navíc nechci vypadat jako chodící reklama
padělky nesnáším ještě víc - a souhlasím s autorkou článku, stylově opravdu nepůsobí; podle mě je lepší si za stejnou cenu koupit pěknou kabelku v galanterii, než se promenádovat se "značkovou" kabelkou
sportovní styl jde úplně mimo mě sportovně chodím opravdu málokdy, moc se to ke mně nehodí
zvířecí vzory nenosím: sice se mi líbí (když je to decetně nakombinované), ale nějak se v nich necítím

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ne, snad ne také mě ten článek zaujal. Ale s čím fakt souhlasím, že je to hrůza, jsou podpatky a sportovní bunda (a někdy taky k tomu batoh vídám většinou na slečnách školou povinných, které se asi pokouší o nějakou eleganci, ale moc jim to teda nejde), ovšem kombinaci sportovní bundy a podpatků si oblíbily i některé ženy v letech....nemusím mít přeci podpatky za každou cenu, ne? No prostě hrůza, tohle opravdu nesnáším, a to je mi jedno, co si lidi nosí....tohle je fakt příšerné
Když někomu čučejí z kalhot gatě, není to tak hrozné, pořád lepší, než když čučí víte co....
Nerespektování postavy, také docela hřích no...někdy koukám, že se spoustu dam při těle opravdu neostýchá...
Totální ignorace módy - já to chápu. Na světě jsou prostě lidé, kterým nezáleží na jejich vzhledu a prostě to pro ně není důležité. Mně to nevadí. Když nesmrdí a jsou čistě oblečení, jsem plně tolerantní a nehodnotím člověka podle vzhledu. Pokud však na mě nějaká ta slečna nebo paní ošklivě čučí, že jsem si dovolila obléct něco jiného než sešmajdané tenisky, otrhané džíny a větrovku (většinou mají dámy na sobě toto a protože já jsem dobře oblečená, nejspíš závidí), tak ji také sjedu pohledem a pomyslím si svoje. Nemám tohle ráda, fakt ne.
Padělky nenávidím.
Kombinování zvířecích vzorů a obecně kombinování mnoha vzorů se mně osobně nelíbí, ale proti gustu...
Možná jediný hřích, kterého se dopouštím je to, že na sobě šetřím. Ale plánuji si koupit kvalitní základní kousky šatníku (nejlepší bude asi Esprit), protože do kvalitního oblečení se investovat vyplatí.

arrow
profile_image
m4000
od 7. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Apperly: Řadím se do kategorie "Nerespektujete vaši postavu"... občas si kupují věci "do kterých zhubnu" nebo naopak oversized na takovéto domácí nošení nebo na dny, kdy mám chuť vypnout a cejtit se pohodlně

sedím v té kategorii s tebou a to už několik let jiná kategorie na mě nepasuje.nejvíc mě asi dostává na ulici "hřích": ukazujete že na to (ne)máte - hell yeah.

Cituji Zimonka: podpatky a sportovní bunda (a někdy taky k tomu batoh vídám většinou na slečnách školou povinných

Jj to je šílené

arrow
profile_image
Midlinkaaa mojeid
od 26. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Apperly: občas si kupují věci "do kterých zhubnu"

Jako bych to psala já Přesně to si říkám v kabice narvaná do nějakého kousku

ja sedím na tie znacky cez cele prsa, ale proste ked mne terranova tielka vyhovujú asi najviac, môžem ja zato, že ten nápis tam je??
aa dalej, nerešpektujem postavu, ja ked sa v niečom cítim dobre, tak si to proste kúpim a kašlem nato, že je to len na určitý typ postavy

arrow
profile_image
Amalthea
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Zimonka: Totální ignorace módy - já to chápu. Na světě jsou prostě lidé, kterým nezáleží na jejich vzhledu a prostě to pro ně není důležité. Mně to nevadí. Když nesmrdí a jsou čistě oblečení, jsem plně tolerantní a nehodnotím člověka podle vzhledu

nevím, jak to napsat, abych nepůsobila povrchně: samozřejmě chápu, že hodně lidí má jiné problémy, než se starat o módu, ale vzhled by se podle mě zanedbávat neměl - nemyslím tím, že všichni musí každý rok obměnit svůj šatník, aby drželi krok s módou, ale mám na mysli vypadat čistě a upraveně

arrow
profile_image
Anetth
od 22. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Eveyli: podpatky a sportovní bunda (a někdy taky k tomu batoh vídám většinou na slečnách školou povinných

A v čem mají ty slečny školou povinné jako chodit? Že jo mají kabát a kozačky, ale v něčem ty učebky a věci do školy tahat musí

Reaguji na Anetth: Tašku přes rameno, větší kabelka Nebo si nebrat podpatky.

arrow
profile_image
Anetth
od 22. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Eveyli:
Já myslím, že pokaždé to nejde...na spoustě škol se ještě musí kolikrát tahat velkí množství věcí. Jo nenosit podpatky hmm

Reaguji na Anetth: Hmm nenosit no Pokud vím bavíme se kombinaci sportovní bunda+podpatky+batoh.

arrow
profile_image
Amalthea
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Anetth: A v čem mají ty slečny školou povinné jako chodit?

když jsem chodila na gymnázium, nechávala jsem si učebnice ve skříňce, protože se mi nechtěly každý den nosit a tak jsem mohla chodit s kabelkou
ale ne každý chodí do školy takhle nalehko

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené