zdravím,
máte zkušenosti s nějakou knížkou samostudia angličtiny?
Začla jsem chodit na kurzy - callanovy metody, ale chtěla bych si ještě procvičovat angličtinu sama - zejména gramatiku.
poradíte?

Hodně byla chválená kvůli slovní zásobě což se ti ke callenově metode bude hodit tato knížka : 2000nejpoužívanějších anglických slov..
A můžu se zeptat kam chodíš na tu callanovu metodu (pkud jsi z Phy) a jaké to je? Zdá se ti to přínosné? Děkují

jsem z ostravy, dneska jsem byla poprvé a přišlo mi to hodně dobré.. určitě na na rozmluvení.... ze začatku jsem se styděla, ale po těch dvou hodinách jsem už byla schopna tvořit samostatné věty.

English Grammar In Use - Raymond Murphy. Můžeš si vybrat podle svých znalostí, je tam i klíč. Je to trošku větší investice, ale věř, že moc dobrá!! Já na tyhle knihy nedám dopustit

arrow
profile_image
amtulka
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na _Ivuska_:

ty mám také, a jsou vážně dobré pokud by jsi chtěla i slovíčka tak ještě mají Vocabulary in use - parádní na oživení a doplnění slovní zásoby

Cituji miajanda: English Grammar In Use - Raymond Murphy. Můžeš si vybrat podle svých znalostí, je tam i klíč. Je to trošku větší investice, ale věř, že moc dobrá! Já na tyhle knihy nedám dopustit

na gramatiku nejlepší. Já jsem se podle ní sama učila na zkoušky z AJ, pak jsem podle ní i sama učila a když potřebuju osvěžit gramatiku, tak zase koukám do ní. Prostě výborná!

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak tak, jednoznačně Murphy!

Reaguji na Patty: Přesně tak Pro mě to je Bible Aj. Vždycky, když se mě ptá někdo na radu na nějakou učebnici, doporučuju jen tyhle. Jsou skvělý

Holky a já bych se chtěla zeptat kterou tu knihu byste doporučily pro začátečníka? Ona je asi celá psaná v angličtině že?

arrow
profile_image
ofce
od 12. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kromě zmiňovaného Murphyho (opravdu skvělá volba) můžu doporučit ještě knížku Grammar no problem od nakladatelství FRAUS.

Skvl knka

arrow
profile_image
Pralinkaaa mojeid
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Aniittek: Holky a já bych se chtěla zeptat kterou tu knihu byste doporučily pro začátečníka?

To by mě taky zajímalo. Nebo je jen jedno vydání?

arrow
profile_image
Kačla mojeid
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na starbucks: A kam chodíš/ chodila jsi do Ostravy?

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám doma tuto a jsem s ní maximálně spokojená!
Mám tu samou i španělštinu (má žlutý obal).

moje

arrow
profile_image
Majulis
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zajděte na stránku www.helpforenglish.cz . Je tam spousta vysvětlené gramatiky, slovní zásoby a velké množství testů na procvičení. Navíc je tam sekce "recence", kde si můžete vybrat z opravdu kvalitních materiálů pro studium angličtiny. Víše zmiňované, kromě Grammar a Vocabulary in Use, určitě moc kvalitní nebudou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené