arrow
profile_image
creamylicious
od 2. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
mám problém se svojí pletí, která se stále nemůže rozhodnout, jaká bude
Je mi 20 let, ale pupínky na T - zóně se mi od 14 let drží na stejných místech, jak přibité.
Ale poslední rok se mi začla děkat taková ta "krupička" i na spáncích a lehce na tvářích - na čele jsem ji měla vždycky nejvíc. Ale zase mezi obočím a na obočí mám pleť suchou.
Jinak tváře mastné nemám a taky mi příjde, že je moje pleť taková pořád "unavená".
Co teď? Poradíte mi? Jsem z toho už celkem zoufalá a vidím, že vy tomu tady rozumíte, tak vás snažně prosím o rad, abych už k sakru konečně našla kosmetiku, co mi sedne!
Děkuji moc

arrow
profile_image
Kacrum
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

creamylicious
Já to mám tak podobně jak ty tu pleť Teď jsem začala používat přírodní kosmetiku Saloos a zatím mi přijde moc fajn Zkus si koupit jojobový olejíček, ten prý umí normalizovat pleť - tzn. suchá místa trošku promastí, ale mastnější místa dá do normálu...

arrow
profile_image
sewero
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mně je 21 a jsem na tom taky tak. někde už jsem to tu psala, ale ten jojobáč mi akorát ublížil a to jsem do něj vkládala naděje. I přes obavy, že je to olej, jsem ho vyzkoušela a začal mi strašnym způsobem ucpávat póry

arrow
profile_image
Kacrum
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já teda ten čistě jojobový ještě nezkoušela, mám olejíček Rosalina a ten je vyloženě určený na akné a má být desinfekční celkově, proti bakteriím a tak... takže to by ucpávat nemělo... obsahuje myslím výtažek z čajovníku.

arrow
profile_image
adellka
od 23. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, tak já jsem na tom taky podobně, je mi 17 a trápí nebo spíš trápila mě hlavně ta krupička, nejvíc mi na to pomohla kosmetička... vždycky mi pleť dokonale vyčistila, ale časem se pory zas zanesly, tak mi doporučila skinoren, je na předpis, ten mi opravdu na tohle pomohl, měla jsem pleť skoro úplně hladkou, ale hrozně mi vysušoval pleť, nedodával jí žadné živiny, nehydratoval... Teď jsem se rozhodla zkusit kosmetiku Gernetic, mám ji teprve chvilku, tak pozdejc můžu napsat, jak vyhovuje...

arrow
profile_image
cecílie
od 2. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
doporučoval bych ti taky Saloos a ještě bych k tomu přidal třeba rhassoul na nečistou pleť. Saloos i další značky radí: pro zdravou pleť dodržujte 3 kroky: čištění, tonizace a regenerace. Tonizace ( třeba květinovou vodou ) se často vypouští, ale mám svůj význam (dočišťuje a hydratuje) a časem jí určitě přijdeš na chuť. Můžu ti dát nějaké tipy ke každému z těchto tří kroků:
1. Čištění a odlíčení: alva rhassoul čisticí mléko nebo odličovací olej Saloos Lemon Tea tree a taky třeba Bergamot
2. Tonizace: květinové vody Saloos Lemon Tea tree anebo Rosalina
3. Regenerace: obličejový olej Saloos (Rosalina, Lemon Tea tree) střídat podle potřeby s alva Rhassoul vyrovnávacím krémem. Klíďo bych se občas večer mázla i jojobovým olejem, je velice jemný, lehce hojivý, výborně vstřebatelný a lehký a jak říká Kacrum, vyrovnává podíl tuku a vody v pokožce. Ty obličejáky Saloos a vyrovnávák alva obsahují ale mimo jojoby i esenciální oleje, které ti zhojí vřídky, proto bych se jenom na ten jojobáček nespoléhala. Jojobák upotřebíš určitě i jako tělový olej. Je perfektní.
Saloos mají na www.salus-shop.cz nebo na www.madrenatura.cz , kde koupíš i alvu.

arrow
profile_image
cecílie
od 2. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě dovětek: Některé produkty vyrábí Saloos ještě pod starou značkou Salus .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Být tebou zkusím kosmetiku z lékárny - Vichy, La Roche-Posay a pokud by to bylo k ničemu, došla bych si na kožní. Pokud bude co k čemu, tak ti s tim poradí nebo ti na to něco dá. Mně tenkrát dala takovou vodičku Eryfluid, kterou si problémová místa potířáš a krupička zmizela.

Mě bude 21 a mám taky úplně stejné problémy s pletí, když mi bylo 19 kamarádky mi daly jako dárek k vánocům poukázku ke kosmetičce na vyčístění obličeje, šla jsem tam jednou a od té doby chodila pravidelně, pleť byla vždy znatelně lepší, ale póry se po čase zase zanesou. Tak jsem se rozhodla pokročit, protože už nejsem v pubertě ale pleť na to pořád nevypadá, jsem teď objednaná k jiné kosmetičce, která nejen že pleť vyčistí, ale používá laser jako prevenci, že by se v pokožce už další nové akné tvořit nemělo, tak jsem zvědavá. Jinak jakákoli kosmetika z lékárny i z drogerie nanic, jediné co používám z drogerky jsou čistící gely na obličej, ale krém musím mít jedině konopný od značky CANNADERM, jiný jsem zatím neobjevila. Možná zkusím ten olejíček Rosalina...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené