arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak dlouho trvá,zda není potřeba kontrola a vyšetření,...Jaké máte s necitlivostí zkušenosti,zda je to normální a nemusíme s znepokojovat.
Díky za každou informaci....

arrow
profile_image
eellee
od 19. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Sanndo, já už tady chvíli sleduju ty tvé otázky, taky jsem na tebe myslela protože jsem byla nějak 14 před tebou taky u Kmentíka.... Já měla necitlivé místa od dvorců dolů, ale časem se to zlepšilo, postupně to měkne a citlivost se vrací, to bude v pohodě, uvidíš, a jen taková rada vydrž do 9. dne od operace, pak budeš jak jiný člověk..... Měj se

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji eellee: Já měla necitlivé místa od dvorců dolů

přesně tak, je to normální

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

eellee
Díky moc hned jsem klidnější).
Tak to si taky poměrně čerstvá Kmentovka,tak at se daří a máš z nových prsou jen a jen radost.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

venysek1
Moc pěkný je máš a taky díky za tvůj názor.

arrow
profile_image
danielle1
od 17. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem měla necitlivou dolní polovinu prsou a bradavky asi tak tři a půl měsíce... Postupně se citlivost vrátí, u každého to je individuální

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sannda: Moc pěkný je máš

Děkuji Neboj se ničeho, prsum to dýl trvá, než se dají dohromady doufám, že se pochlubíš fotečkama

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sannda
Mě doktor operoval z podpaží a přesto jsem taky prsa měla necitlivá od bradavky dolů několik měsíců. Ale úplně necitlivé. a taky na levé straně kůži na lopatce a levý malíček,asi mi při zákroku narušili nějaké nervy, ale do roka se vše srovnalo.
I tak ti doporučuji se na to svého operatéra poptat, zvláť pokud z toho nemáš dobrý pocit. u těchto zákroků je potřeba chvilku vydržet, každé dva týdny jsou prsa a vše kolem úplně jiná.

arrow
profile_image
Filinka
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se vracela citlivost na některých místech až rok,místa dole a nebo po stranách. Ze začátku byli bradavky až přecitlivělé,po pár měsících už normální.

arrow
profile_image
Script
od 21. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 23:14:28 - Připojeno během spojování:
Brnění a necitlivost kůže po zvětšení.

Hezký večer,
chtěla bych se zeptat, zda někdo má stejný problém jako já. Když se dotknu spodní části prsu, tak cejtim takové mravenčení, necitlivost kůže. Nevíte náhodou, čím to může být?
Děkuji M.

arrow
profile_image
Laris
od 14. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, podle mě to je po augmentaci normální.

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Necítila jsem to též. Půl roku po operaci jsem neměla ani cit v bradavkách. To tě nechci nijak strašit, ale je to normální.

Jinak asi 14 dní po operaci jsem prsa a nic necítila, ale tušila jsem, že to tak má být, však je to obrovský zásah do těla.

Při vstávání z postele mě prsa brnila, byla tuhá - dřevnatá. Pomalu jsem brečela jaká to byla tíha, pálelo mě to vnitřně, jako kdyby tam někdo dělal ohníček.

Vždycky jsem si vzala půlku prášku za den a zabralo mi to. Takže věř mi, je to normální. Dej tomu čas a přejde to.

arrow
profile_image
Script
od 21. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sophia : Děkuju za odpověď. Ulevilo se mi. Já jsem 5 měsíců po operaci. Mám to právě jen u levého prsu, tak mi to přišlo divný. Je to nepříjemný .... Ale tak doufám, že to tedy přestane .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Script: Je to normální,divný pocit ale přejde to.

arrow
profile_image
Script
od 21. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak paráda . Děkuju

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené