arrow
profile_image
Alie
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte podobnou zkušenost nebo ještě lépe radu
Vždy se mi po cca půl roce začne postupně zhoršovat pleť, je to přibližně 4 měsíce horší, pravidelně každý den nový pupínek...poté se to začne znovu zlepšovat ( já přičtu tento úspěch nějaké kosmetice či čaji-čistícímu či na úpravu hormonů). Poté se mi pleť po půl roce zcela zlepší - pupínek jen občas, zůstanou jen flíčky. Nyní znovu po půl roce přichází zhoršení a to neměním kosmetiku ani nic takového. Myslela jsem, že je příčina hormonální - začala jsem pít čaje na urovnání hormonů - přišlo zlepšení a já myslela, že je to díky urovnání hormonů. Teď se pleť znovu horší. Vždy od cca začátku září do ledna špatné, poté přichází postupné zlepšení od února do léta a poté znovu....
Myslím, že bude nějaký vnitřní problém, také mi dost padají vlasy. Budu moc ráda za jakýkoli tip nebo radu Předem díky

arrow
profile_image
GrilledChicken
od 15. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně mám vždycky celé jaro a léto pleť super a jakmile začne zima, tak se mi vlivem počasí a mrazu venku o něco zhorší, není to nic strašnýho, ae je tam poznat ten rozdíl mezi létem a zimou.

arrow
profile_image
Alie
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jojo, o tom jsem slyšela od dost holek, ale u mě je ten rozdíl vážně znatelný...hlavně zezačátku se to začne poměrně rychle zhoršovat, pak se to po určitě době ustálí....

arrow
Neprodává v Bazaru

Jsem stejný případ, vždy na podzim se mi pleť zhorší, pouze na bradě a trvá to tak měsíc, než se dostanu do lepšího stavu, mažu zinkovou mastí, čístím. Každý den tak dva nové pupínky, pak se najednou přestanou dělat a tak v dubnu to samé. Nevím, čím to je. Kosmetiku také neměním..babo raď.

Na podzim zimu se mi to taky horší....za prvé je to asi tím, že ve vzduchu se drží víc nečistot a za druhé mám teorii, že je to tím, že je větší zima. Zima vysušuje pleť a ta moje se přesušuje a reaguje na to právě tak, že se víc mastí. Takže tenhle rok zkusím prostě hydratovat a uvidím, jestli to zabírá.

arrow
profile_image
Alie
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, ale mně to horšení začíná již konec srpna - září, kdy je ještě hodně teplo, takže s teplotou to nezávisí, v lednu kdy je zima se mi to naopak zase zlepšuje Myslím, že je klíčové to, že je to po půl roce přibližně - např. jestli nějaké cysty nebo něco takového... Mám taky nepravidelnou menstruaci. Ale děkuji za názory

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alie: Tohle je naprosto běžné, žádná velká záhada. Na akné má vliv i počasí. Taky se mi pleť horší se začátkem jara a pak koncem srpna a v průběhů září. Za to v létě a zimně skoro nevím co to akné je.

arrow
profile_image
Alie
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kobitka:
O tom jsem ale nikdy neslyšela. Slyšela jsem, že se horší na zimu, ale mě se horší spíše na začátku podzimu ke konci léta...
A jak to řešíte? Jde to vůbec?

arrow
profile_image
nina21
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to mám stejně - zhoršení plěti na začátku jara a na konci léta. Trvá to cca měsíc. Pozoruji to u sebe od té doby, co jsem přestala brát HA tj. 2 roky. Snažím se v té době omezit sladké (což se mi momentálně moc nedaří), hodně pít a beru Biosil ( případně Panthenol) na pleť. Ale stejně mi přijde, že prostě musím přetrpět ten cca měsíc než se to zase urovná..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené