arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

e_l_i_s
Právě, že nic moc. Snažila jsem se lepit si mepiform, ale vydrželo mi to tak tři týdny. Ani jsem ho celý nespotřebovala (10 x 16 cm nebo kolik to bylo). Řekla bych, že na to, abych pocítila nějaký účinek, jsem ho používala moc krátce. Jen u moře si je ještě i teď mažu hodně vysokým faktorem, do solárka nechodím. Chce to čas, ze začátku byly zarudlé nebo fialové, zkrátka nepěkné, ale postupem času čím dál více blednou, vystouplé nejsou. Držím palce, aby to dobře dopadlo, ať už se rozhodneš jakkoli.

Edit: ještě jsem chtěla napsat, že jsem měla vstřebávací stehy, ať máš kompletní informace. Myslím, že po obyčejném šití můžou být ty jizvičky ještě tenčí.

arrow
profile_image
e_l_i_s
od 17. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Selene
To jsou nějaké náplasti nebo co? Myslím ten mepiform. Nebo to má i nějaké hojivé účinky? Vůbec to neznám.

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

e_l_i_s
Ano, to jsou hojivé náplasti na jizvy, mají pomoci v předcházení keloidů a podobně. Koukni třeba sem: http://www.lekarna.cz/kryti-mepiform-silikon-ster- 10x18cm-1ks-293400/

arrow
profile_image
exmanželka
od 3. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na základě této diskuze jsem si koupila náplast mepiform na nehojící se jizvu po vyříznutí znaménka. Mám ji nalepenou týden, jizvu mám "zataženou ", místo zcela ploché, nikoli příšerně vystouplé jako před aplikací. Rozhodně si náplast na daném místě ponechám do úplného zhojení. JSem maximálně spokojená.
Koupila jsem si 1 ks o velikosti asi 5 x 7 cm za 115,- Kč, což pro mé potřeby zcela stačilo. Na jizvě mám asi 1 čtvereční centimetr již týden, odchlipuje se jen na okrajích, ale to asi taky proto, že jsem si to už asi 3x sundala (abych to prohlédla ) a znovu nalepila. Takže teď si ji vyměním. Kdybych na to nesahala, zcela jistě by vydržela déle. Doporučuji.

arrow
profile_image
e_l_i_s
od 17. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si je určitě taky koupím, jen nevím jak mi budou držet v podpaží?? A za jak dlouho od opky je mohu začít používat?

arrow
profile_image
Maminka
od 18. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky a ten mepiform...to když odšmiknu pruh na jizvu pod prsem,jak dlouho můžu nechat tam ten jeden kus? protože pro mě zrovna není levný,jsem samoživitelka na mateřský a mám rok steré jizvy A MYSLÍTE,že to má cenu lepit tím,když mám uvnitř ještě nevstřebaný stehy?

arrow
profile_image
Jarus
od 11. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

81

Ahoj, snad se najde někdo, kdo mi odpoví.
Prosím, kdo používal náplasti Mepiform, jakou máte zkušenost se vzhledem jizvy. Mám na obličeji jizvu po odstranění bazaliomu . Měsíc po odstranění mi začala jizva vystupovat a mám na ni jakoby provázek. Chodím na stimulační lasr a dnes jsem nalepila náplast. Měl někdo z vás podobný problém a co vám pomohlo. Děkuji za odpověď.

arrow
profile_image
Krocánek
od 19. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

funguje to? Mě přijde, že se teď prodávají jakési antioxidační náplasti. Mě se to moc nezdá.

arrow
profile_image
Jarus
od 11. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

81

Jestli ten dotaz byl na mě, tak zatím nevím. Po jednom dnu těžko soudit. Máte s touto náplastí nějakou zkušenost?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené