arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky Má dobrá kamarádka má takové otázky a nechce se jí kontaktovat všechny slevové portály, aby zjistila, který slevový portál je nejlevnější. Zajímalo by jí, který slevový portál si bere nejmenší provizi z prodeje, také by jí zajímalo co vše je k tomu potřeba, někde jsem četla, že musíte mít webové stránky té služby apod.Samozřejmě některé portály už kontaktovala. Předem děkuji

arrow
profile_image
petula88
od 28. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak my to tady máme vědět?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na petula88:

Některé podnikatelky by to tady mohla vědět, možná s tím mají zkušenost.

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

10

Reaguji na Pettttrushka:
Jojo určitě je třeba mít k tomu webovky, třeba slevomat na to hodně kouká, dívá se na to, jestli tam máš ceny takové, jaké tvrdíš.. Slevomat si bere provizi 26 %, když už u nich člověk dělá nějakou akci, tak mu to 1 % i sníží.Jinač mají opravdu přehledný systém na uplatňování kuponů.
Ještě mám zkušenosti s vykupto, tam byla provize určitě nižší, ale teď z hlavy nevím přesně, kolik to bylo. Ale můžu to zjistit. Ale s nimi mi přišla komunikace horší.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si občas něco vystavím na Kuplacině.cz. Provizi, té paní co mi to tam dává, platím 18% z ceny po slevě. Akorát je nevýhoda, že to teda není moc známý server, ale jinak se samozřejmě
pak ty nabídky zobrazují i na serverech, které shromažďují slevy z ostatních serverů, typu Slevín apod.
Hlavně to tam mám taky kvůli toho, že jsem ještě (neb spíš zatím ) studentka, takže nemám IČO, a na jiných serverech mi nabídky bez toho bohužel vystavit nechtěli, takže dávám jedině sem . Ale pokud ho Tvoje kamáradká má, tak určitě jinde mít problém nebude, ale jak je to tam s provizí nevím.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Pettttrushka: Jo jinak k těm webovým stránkám - taky žádné nemám, takže tam mám akorát odkaz na Rajče (kreslím portréty, takže tam mám jenom nějaké ukázky prací).

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky jste super, kamarádka bude mít radost Děkuji moc za nás obě
Reaguji na vanilla12:
Na Slevomatu ičo potřebují, že?

Reaguji na Sariella:

Já právě teď nevím zda má ičo nebo ne Na rajče? To opravdu stačí? To by bylo dokonalý

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Pettttrushka: Na rajče? To opravdu stačí? To by bylo dokonalý

Jojo, mě to stačí, ale tak záleží co slečna nabízí. Jestli nějaké masáže nebo nehty nebo já nevím co, tak asi webovky potřebovat bude. Ale teda stačí to bohužel jenom na tom Kuplacině.cz, ozývali se mi i sami lidi z jiných serverů, že by u sebe chtěli mít mou nabídku, ale když se dozvěděli že nemám ičo, už se neozvali .

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sariella: jsem ještě (neb spíš zatím ) studentka, takže nemám IČO


ikdyž jsi studentka, tak pokud podnikáš, musíš si ŽL zařídit a navíc pro tebe jako studentku to je celkem výhodné - nebudeš muset platit sociální a zdravotní pojištění - až od 2. roku podnikání a to jen % ze skutečného zisku (u sociálky dokonce až od určité částky), ale neplatíš minimální zálohy, nic... Takže já třeba platila 100Kč měsíčně, což je fakt směšná částka )... Takhle si akorát zaděláváš na dost slušný problémy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jancysska: Nevím, na jaké problémy bych si měla zadělávat. Do přivýdělku 15.000/ročně se daně platit nemusí. A já víc opravdu nevydělám.

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sariella: ale neexistují jen daně, navíc částka 15tisíc taky neplatí vždy, v některých případech je to třeba i částka 6000Kč ročně navíc nejde o zisk ale celý příjem před odečtením výdajů... Ale třeba ŽÚ je jedno, jaký máš výdělek, protože žl si máš zařídit ještě před zahájením činnosti

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené