arrow
profile_image
Alie
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky,
akné mám už dýl, ale uvědomila jsem si, že se mi s akné začaly horšit i nehty a výrazněji padat vlasy...chci se zeptat jestli nevíte, má to společnou příčinu? Myslela jsem na nedostatek zinku... Moc díky za odpovědi nebo vaše zkušenosti

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Řekla bych,že může....a nemusí to být jen nedostatek nějakého vitamínu,ale příčina může být i třeba hormonální. Těžko takto určovat...zkus si vzpomenout,zda jsi třeba začala dělat něco jinak v době,kdy jsi zpozorovala,že se Ti začaly padat vlasy,zhoršila se pleť i nehty. Nebo to může být dáno i stresem....lépe by Ti asi dokázal odpovědět lékař...

Vzhledem k tomu, že téměř všechny doplňky stravy, které mají například zpevňovat nehty, podporují i kvalitů vlasů a pleti, tak je celkem pravděpodobné, že tyhle tři věci budou mít společnou příčinu. Většinou to jsou přípravky se zinkem, křemíkem a určitě je ještě dost dalších vitaminů, o kterých ani nevím

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

může! nezvažovala jsi testy na funkčnost štítné žlázy?

arrow
profile_image
hambala
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

můžou ti chybět vitamíny, ta hormonální změna je taky možná, možná jsi přestala jíst určitá jídla nebo jsi hodně zhubla... Kdo ví, zkus se nad tím zamyslet a pokud jíš vyváženě a nejsi ve stresu,t ak bych možná zašla k doktorovi na odběr krve a uvidíš (mě kdysi dávno chyběl nějakej vitamín a díky tomu jsem taky měla hrozný nehty atd a tekla mi často krev z nosu...a doktorka mi dala prášky a bylo to)

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jistěže můžou. Příčinou toho všeho může být nedostatek spánku, stres, špatný životní styl,....

Třeba je to ze stresu,hormonálních změn atd.... ale může to mít příčinu i uvnitř,moje známá měla nějaký problém s vaječníky. Začaly jí padat vlasy a udělalo se jí šílené akné. Šla na operaci a vše se vrátilo do normálu.

arrow
profile_image
Alie
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuju moc za reakce, přemýšlela jsem a žádnou výraznou změnu jsem neprodělala - stres myslím stále stejný, ale žádná hrůza.... a nezhoršuje se mi akné např. před zkouškami a tak... myslím, že i hodně spím, snažím se dobře jíst.... právě jsem přemýšlela, že mi chybí zinek nebo jiné vitamíny
Reaguji na misa_sisa:
Nad tím jsem vůbec nepřemýšlela, děkuju pokusím se něco o tom nastudovat a porovnat příznaky
Reaguji na hambala:
Právě ty vitaminy si myslím, že mi chybí, mohla bych zkusit odběr krve u praktického lékaře, děkuju za tip

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené