arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, mám po modelaci a konečně vytoužená prsa, ale hrozím se toho, že mi po čase "spadnou" - sice je nemám extra velká, ale i tak. Jaké máte zkušenosti, zejména ty z Vás, které mají modelaci již déle? Spadnou prsa, nebo je nějaká šance, jak si je "udržet" nahoře? Nemáte nějaké tipy, speciální podprsenka, cviky? Předem děkuji za Vaše ohlasy!

arrow
profile_image
Luc1
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám si augmentaci, ale doktor mě na pokles upozorňoval a doporučoval, co nejvíc nosit podprsenku. Dokonce i na spaní(sportovní)

Reaguji na anngelina: Modelaci jsem podstoupila téměř před 3 lety.... a prsa drží, jen tedy splaskly z trojek jsou sotva dvojky, ale stále drží ve svým výšínach a to jsm měla pořádný psí úši, ale nechodím naostro, doma odkládám gelovou podprsenku, ale oblékám sportovní a tu mám i na spaní

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luc1: Aha, jako stále? Takže na spaní myslíš třeba denně? Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jajinkax: Bezva Tak ji taky na spaní budu nosit navždy Jinak splaskly, protože jsi zhubla, anebo tím myslíš, že po operaci ještě splaskly? Děkuji

arrow
profile_image
Luc1
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, doporučoval denně. Já teda spím v podprdě jen občas, ale přes den ji nosím stále(i doma). Sundavám jen večer, když se nehodí pod šaty nebo top.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luc1: Takže stále nosíš tu zdravotní "pooperační"? Také mě to napadlo, nenosit ji jen tehdy, když člověk chce nějaký top nebo šaty naostro, do práce takové věci stejně nosit nemůžu. Docela se bojím cvičení, intenzivně cvičím (aerobik, fitdance atd.), tak přemýšlím, jak prsa "fixovat"

arrow
profile_image
Luc1
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na noc sportovni, přes den vyztužené a na sport( sportuji hodně) takové ty sportovní lambády se širokou gumou pod prsy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na anngelina: Já jsem rok apůl po modelaci a také mám hrůzu z toho aby se mi zase nevytahali,sice v podprdě nespím-manželovi se to nelíbilo,že jsem si nechala udělat prsa a teď je mám pořád schovaná.Ale na cvičení mám pevnou sportovku o dvě čísla menší,aby se mi ani nehli,a běh nebo nějaký skákání je tabu.........

Reaguji na anngelina: no nejdřív otoky to je mi jasné, ale bohužel podprsenky co jsem si koupila 70D již mi ted v ní prsa plavou a nosím bečka Nezhubla operace proběhla půl roku po ukončení kojení tzn sem byla totálně vysátá, jediný jak se váha pohla o 3kg nahoru a prsa zmizely cca rok a půl až ty dva po operaci. Ale jak říkám drží stále svůj tvar za což jsem ráda.... jinak já kupuji podprsenky u tamanů ty lambády za 60kč když se vytáhnou koupím další Takže proč prsa zmizely netuším Proto to i chci řešit augmentací ted.....

Já jsem po modelaci a zmenšení (přesto mám ale prsa 70G) už 4,5 let a prsa mi drží díky kvalitním podprsenkám přes den, Panache sport na cvičení a dříve Triumph Tri action, dnes této na spaní: http://www.eshopspravnapodprsenka.cz/605-hotmilk-i ntuition.html

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lenik33: Takže po roce a půl stále drží? A jak velká máš?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Smitke: Aha, ta je na velká prsa. Já mám jen menší C, ale i tak nechci, aby mi spadla, cvičím právě hodně. Takže ta Panache sport? Ta se dá prosím koupit kde? Jde mi hlavně o tu na sport, kdy intenzivně cvičím (ale i dost posiluji prsa, tak by to snad mohlo vydržet), ale nechci, aby mi "skákala".

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě by mě zajímalo, docela slýchám teorii, že modelace s implantátem drží líp než bez něj? Mě se to nezdá, přece je to zátěž navíc, nebo co myslíte? Jeden doktor řekne to, jiný ono, asi jde hlavně i o velikost, a ne o implantát, ne?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené