arrow
profile_image
Izabell
od 1. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ráda bych si koupila v lékarně měsíčkovou mast na různé oděrky, jizvičky apod. Akorát mě napadlo, jestli je rozdíl mezi výrobci v kvalitě. Vím, že ji vyrábí Dr. Popov, Aromatica atd. Máte třeba zkušenost, že by byla některá lépe hojivá, účinnější? A ještě: jak ji skladujete? V lednici nebo normálně na poličce? Nekazí se?

Mně se nejvíce osvědčila měsíčková mast od Dr. Mullera a nedávám ji do ledničky.

Používám od Dr. Mullera a jsem s ní spokojená. Mám od něj více mastí a žádnou nedávám do ledničky, ale jen do stinného místa.

Dr. Popov mám také a nedám na ni též dopustit

Nemohu říct, že by jedna z nich byla účinější nebo tak, ale mám radši balení v tubě než v kelímku, proto častěji používám od Dr. Mullera

arrow
profile_image
Patie
od 4. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dr. Popov je skvělej jinak kelímek mám normálně na poličce

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám domácí, ale skladuji jedině v ledničce.

arrow
profile_image
Anesa
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě Dr. Popov, je opravdu účinná. Skvělá na jizy (i od akné), na žilky apod. Máme ji doma v lednici a jednu v teple ve skříňce, je to jedno

Já ji mám v ledničce - myslíte, že je to špatně? Jinak taky používám od Popova a jsem moc spokojená, hlavně na křečové žíly nebo když se mi sem tam udělá nějaký menší eksém.

arrow
profile_image
Mišík07
od 2. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Izabell:
Já měsíčkový krém používám pravidelně. Je super na citlivější a suchou pokožku. U výrobců jde spíš o cenu. Vyzkoušela jsem dva od značky Nobilis Tilia, která je vážně super, ale je trošku dražší.. Ale znám i od Dr Popova, také super a je levnější (asi o 50% či více)...Každý si vybere co mu lépe sedne..
http://www.drpopov.cz/mesickova-mast-100-ml-PID279 .html

arrow
profile_image
Aeternitas
od 28. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já můžu doporučit měsíčkovou mast z Justu, mám s ní opravdu dobré zkušenosti

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené