arrow
profile_image
kahi
od 29. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mam vzit svého manžílka sebou na konzultačku???

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já myslím, že klidně můžeš. Já ho tam sice neměla, ale jen proto, že byl tou dobou mimo republiku. Myslím, že to chlapy trošku zklidní, když všechno slyší přímo od doktora a mají možnost si na implantáty třeba i šáhnout. A rozhodně nebudeš první.

arrow
Neprodává v Bazaru

kahi
Ahoj. Já byla sice jinde, ale manžel byl semnou na konzultaci a i doktor po něm chtěl, aby si mě osahal, když jsem měla impl. v podprsence, kvůli velikosti a jaký to je na omak. Doktor říkal, že přece manžel je ten, který bude ty prsa držet v ruce nejvíc

arrow
Neprodává v Bazaru

vymysa
Ahoj, ne, jdu jinam, jen jsem chtěla přispět příspěvkem, že jsem měla taky manžu na konzultaci a každé bych to doporučila.

arrow
profile_image
Laruška
od 13. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No nevím,vy se tu, jak tak chápu, bavíte o konzultaci před zvětšením. Ale co ti ,co jdou na zmenšeni. Já jsem sebou manžela nebrala kvůli tomu ,že by nejspíš doktora žádal aby mi to rozmluvil.

arrow
profile_image
dolly
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Laruška
Já jsem byla na zmenšení a na konzultaci jsem sebou manžela vzala.

arrow
profile_image
andre
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo určitě joo. já ho měla a moc mi pomohlo to že tam byl semnou.))) jinak si určil on jaké chce aby měla jeho žena prsa.)))) DDDD

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky Holky.. Já jsem manžela na konzultaci taky měla.. Byla jsem tam klidnější. Po konzultaci jsme si půjčili ještě implantáty do čekárny a bavili jsme se, jaké si mám nechat dát, jestli kulaté nebo anytomy a jakou velikost.. taky jsme rozebrali všechno, co nám paní doktorka řekla.. Nakonec jsme zvolili ty implantáty, které mi paní doktorka doporučila.. Takže anatomy 250ml.. A myslím si, že bylo fajn, že si je mohl vzít do ruky a ohmatat si je .. Ale taky záleží na něm, jestli tam s tebou bude chtít jít..

Ahojda, já měla partnera sebou a jsem ráda, že tam byl, doslechl se jak přibližně dopadnu, možné komplikace atd. , atd., sám tam chtěl jít se mnou a doktorovi to určitě nevadilo

arrow
profile_image
Niki07
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě bych ho vzala, já ho tam neměla a mrzelo mě to. Musela jsem pak znovu odříkávat co se dělo na konzultaci a to je těžké, když si ukazujete implantáty, fotky apod. Takže já jsem pro.

arrow
profile_image
martinka54
od 19. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je to určite dobré. ja som ho tam tiež mala, síce mi nepomohol, lebo som sa nevedela rozhodnúť, ale aspon bol pri mne

arrow
profile_image
teryj
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě, já ho měla.

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě je to dobré, všechno si vyslechne s vámi, osahá implantáty a taky do toho hodně kecá Já byla na konzultaci sama a jsem ráda. I doktor říkal, že je radši, když ženská přijde sama. Má s tím špatné zkušenosti, Muži chtějí prý větší než jejich partnerka a tohle je rozhodnutí hlavně té ženy. Ale pokud ho tam chcete a on taky, tak ho klidně sebou vemte

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené