arrow
profile_image
jezevec
od 6. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, zase další novinka . Co říkáte na nový makeup od astor? Používala jsem dlouho Mattitude. Ale vyzkoušela jsem snad všechny (mattitude 3 odstíny, perfect stay, mineral match, anti stres.) Vždy byly hodně kvalitní. Cenově je celkem vysoko, kolem 300,-Kč. Viděli jste ho už někde prodávat? Odstínů 6 -to je hodně. Jsem na něho zvědavá. Nabízí i k němu nový pudr.
http://www.coty.cz/dekorativni-kosmetika/astor-ski n-match-make-up

astor.jpg

arrow
profile_image
kobroor
od 6. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na jezevec:
Viděla jsem ho v rosmanovi, ale neměli k němu testery, takže jsem zatím nezkoušela

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jé ten mě moc zaujal, byla bych ráda kdyby někdo napsal jaký je.

Vyzkoušel, už prosím někdo? Hlavně jak vypadá na pleti teď v zime? Normálně kupuji věšinou odstíny Nude - ale tady mi přijde dost tmavý. Světlejší je pak Porcelain, ale ten je zase dost světlý. Potřebovala bych něco mezi Jinak vypadal hodně lehce a příjemně, když jsem zkoušela. Dala jsem, ale na tvář a na krk a že by teda splynul to né

arrow
profile_image
jezevec
od 6. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky mám světlou pleť. Většinou na mě taky nesedí odstín porcelain, ale spíše ivory. U nás tento makeup zatím nemají, musím počkat.

arrow
profile_image
HoaMai
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
tak make-up mám od včerejška, zakoupeno v Rossmanovi v akci.Astor jako značku obecně moc nemusím a z tohoto make-upu mám taky smíšené pocity. Na jednu stranu docela vydrží, nejsvětlejší odstín Ivory je opravdu světlý a pěkný (takže bledulky jásejte), dobře kryje a matuje. Na druhou stranu to ale rozhodně není to, co reklama slibuje. Má to být neviditelný make-up, který jen zakryje nedostatky, ale není vidět, což teda rozhodně není. I když nedělá masku, tak vidět je docela dost, nahá pleť se nekoná. Doporučila bych ho pro holky, co potřebují střední krytí, mají smíšenou pleť a hledají pěkný světlý odstín (tmavší jsem nezkoušela)

Skúšala som len tester a zaujal ma...ja mám Astor kozmetiku rada napriek tomu že nie je veľmi obľúbená...Make-upy som od nich používala dlho kým som neprešla na drahšie z parfumériek...ale ich púder používam doteraz a pohrávam sa aj s myšlienkou na tento make-up kedže 50eur na môj Lancome budem môcť dať až po Vianociach a už došiel...tak píšte skúsenosti ďalej

arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám tento make-up asi týden a za mě můžu říct, že je super. Mám smíšenou pleť a do těď jsem používala Revlon, ale tenhle make-up mě přesvědčil, že bude mým oblíbencem . Mám odstín Ivory, jsem bledulka a asi bych potřebovala ještě o něco světlejší odstín, ale dobře se rozetře, takže to vůbec nevadí . Co je ale hlavní, že hodně dlouho vydrží. Líčím se klasicky ráno a když přijdu večer z práce, tak mi přijde pořád super, že bych klidně mohla jít ještě někam na večírek a nemusela bych se líčit znova . Tohle je hodně individuální, ale za mě .

arrow
profile_image
LenkaS.
od 14. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na salcinka: prosím porovnej ho s revlonem

arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na LenkaS.:
no řekla bych, že je malinko řidší a lépe se roztírá a jak už jsem psala déle vydrží a vypadá přirozeněji, navíc má i lepší balení

arrow
profile_image
LenkaS.
od 14. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na salcinka: To vypadá na dokonalý make-up Myslíš, že bys ho mohla doporučit i pro mastnou plet ?

arrow
profile_image
HoaMai
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LenkaS.: Sice to nebyl dotaz na mě, ale já bych ho na smíšenou až mastnou pleť doporučila. I když má krémovou konzistenci, tak dobře a poměrně dlouho drží a nemastí. Naopak na sušší až suchou pleť bych ho nedoporučila vůbec. Já jsem ho nakonec předala dál, mám mírně suchou pleť a mě ji ještě trochu vysušoval a zvýrazňoval šupinky (má mírně pudrový efekt). Zkoušela ho sestra, má sušší pleť než já a na ní vypadal vyloženě maskovitě.
Je to určitě jeden z nejlepších drogerkových makeupů, ale jak už jsem psala výše, není to vůbec to, co tvrdí reklama. představovala jsem si ho jako Max Factor Second skin nebo Bourjois 10 hours sleep effect (které nemůžu používat kvůli moc tmavým odstínům), ale není to ono. Holt se budu muset vrátit k drahým make-upům z parfumerie, efekt nahé prozářené světlé pleti žádný drogerkový make-up bohužel neumí

arrow
profile_image
LenkaS.
od 14. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na HoaMai: A jaký make-up jsi ještě vyzkoušela z drogerek ? Jestli bys ho nemohla třeba srovnat s Affinitonem, Dermacolem 24h nebo rimmelem 25h ? Jinak děkuju za tohle, potřebovala jsem něco takového slyšet.... I když jsem si zrovna koupila dva nové makeupy, přivede mě to "na buben"

arrow
profile_image
HoaMai
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LenkaS.: jé, z drogerkových jsem toho vyzkoušela mraky. Nejblíž z těch, co jsi jmenovala, by byl ten Dermacol, jen Skin match má lepší barvy, nebo ještě mě napadá Astor Mattitude. Rimmel 25h je kvalitou i odstíny o dost níž, Affiniton je řidší a vodovější. Taky jsem ho měla, ale moc mě vysušoval a navíc mi strašně smrdí. Krytí má Skin Match asi jako ten Dermacol 24h, střední, které se dá vrstvit.
S výdrží ti moc neporadím, mám sušší pleť a zvlášť v zimě ze mě nemají make-upy tendenci stékat. Přijde mi ale, že je docela přilnavý, já ho měla od 6h rána až do 10h večer a byl v pohodě. I když máš mastnější pleť, tak by to mělo být dobrý aspoň půl dne (s bází určitě). Jestli sis ale teď koupila něco nového a nechceš riskovat další nákup, zkus si vzít s sebou do drogerky malý kalíšek a do něho si vytlačit trochu z testeru a pak jeden dva dny vyzkoušet na celodenní nošení. Já myslím, že za zkoušku stojí. Je kvalitní, ale s pletí nesplývá o nic víc, než ostatní makeupy a navíc se nehodí na můj typ pleti.

arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na LenkaS.:
opravdu je super , já osobně mám smíšenou pleť, ale dost se mi mastí T-zóna, takže na mastnou pleť bude taky určitě super, naopak bych ho nedávala na suchou pleť, jak už tu psala HoaMai

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené