arrow
profile_image
cirra
od 28. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chtěla bych vědět, zda je vysoký stupeň těhotenství omluvou pro méně vhodné oblečení na ples.

Jsem v osmém měsíci, čeká mě ples a já nemám nic vhodného na sebe. Kupovat si šaty nebudu, skoro za měsíc stejně splasknu a co s nimi pak. Jsem z "konce světa", těžko bych je teď sháněla, nebo někde půjčovala. Na to přeci jen už nemam tolik energie. Řešením by bylo na ples nejít, ale jedná se o maturák mojí sestry, mrzelo by jí to, kdybych nešla.

Můžu si dovolit vyrazit třeba v bílých kalhotech a černém společenském topu + černé lodičky? Druhou variantou je černá sukně nad kolena a společenský top, a k tomu jednoduché černé kozačky na podpatku. Kozačky proto, že mám oteklé nohy + žilky a nevypadá to pěkně ani pod silonkama. Navíc kozačky teď miluju, protože jsou mi hodně těsné, takže když je obuji, působí jako bandáž, jsou mi teď velmi příjemné, vydržela bych tak celý ples, aniž bych padala bolestí.

Podotýkám, že moje těhotenské břicho je nepřehlédnutelné (tedy není pochyb, zda jsem těhotná, či jsem se jen den před plesem nepřejedla).

Koukaly byste na mě skrz prsty, kdybyste mě potkaly v jednom z těchto modelů?

arrow
profile_image
Love.Heels
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že je to v pohodě. Já bych se na tebe skrz prst určitě nedívala.

arrow
profile_image
Citrónek
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji cirra: Koukaly byste na mě skrz prsty, kdybyste mě potkaly v jednom z těchto modelů?

Já bych skrz prsty rozhodně nekoukala

Myslím si, že je to pochopitelné a nikdo tě odsuzovat nebude

Cituji cirra: Můžu si dovolit vyrazit třeba v bílých kalhotech a černém společenském topu? Druhou variantou je černá sukně nad kolena a společenský top, a k tomu jednoduché černé kozačky na podpatku.

Kalhoty a top klidně krátkou sukni asi už ne.Jako host na maturitním plese to jde a navíc jsi těhotná,takže nemá smysl hrotit situaci a na jednu akci si koupit šaty,které by jsi asi stejně nesehnala.Navíc maturitní ples je o maturantech ti jsou středem pozornosti.

Reaguji na cirra: Já také ne, toto každý pochopí a i módní experti překousnou kozačky Užij si ho!

Určitě na tebe nikdo skrz prsty koukat nebude. Vem si to, v čem se cítíš nejpohodlněji. Každý bude akorát gratulovat a přát hodně štěstí, hlavně, ať je vše v pořádku s tebou i s mimčem.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že to každý pochopí. Shánět spešl šaty v tvém stavu kvůli jednomu večeru je blbina, takže v pohodě vyraž v něčem pohodlnějším. Obdivuji tě, že na ten ples v osmém měsíci vůbec jdeš..

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ber tu sukni

Nad těhotnou bych se nepozastavila, pokud by tam nešla v teplákách a v domácím tričku

arrow
profile_image
wmichaela
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

49

Lze! Od začátku Tvého příspěvku jsem čekala nějakou hrůzu v podobě džínových lacláčů nebo tak něčeho Ale společenský top, kalhoty, sukně, kozačky... je myslím, naprosto v cajku.

No myslím že nikdo mít problém nebude. škoda že jsem minulý týden na plese nebyla rychlejší ukázala bych vám fotku kdy na sobě holka kolem 26 měla něco co připomínalo mikinu s vysokým límcem v délce ke kolenům světle růžové barvy s motivem hracích kostek a k tomu černé silonky s kozačkama - to jsem docela nechápala že ji pustili dovnitř. Takže myslím že v obou variantách nebudeš mít problém, navíc tuhle kombinaci vídám na plesech často nejen u těhotných..

arrow
Neprodává v Bazaru

Vůbec si nelam hlavu kámošová ségra je v 5. měs. pupek má jako kdyby snědla 2 melouny a jde nám na maturák úplně v tom samém. Top, kozačky, a kathoty

Volila bych společenské kalhoty a pěkný top. Určitě se na tebe nikdo skrz prsty dívat nebude

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji cirra: Můžu si dovolit vyrazit třeba v bílých kalhotech a černém společenském topu + černé lodičky? Druhou variantou je černá sukně nad kolena a společenský top


Tak se přece chodí na plesy i normálně.Každá zrovna šatičky nemusí..a nikdo ji nevyhodí, když prijde ve společenských kalhotech, takže pohoda..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji cirra: Můžu si dovolit vyrazit třeba v bílých kalhotech a černém společenském topu + černé lodičky?

No jasně, klidně si to vem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené