arrow
profile_image
Anya
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co si myslíte o těchto výrobcích?Cena je hezká ale kvalita nevim nevim..cena 1,5 litru se pohybuje kolem 600,-Kč..

používala jsem loreal z aukra a dobrý. paní která tam prodávala zmizela a kámoška zjistila že má internetové stránky vlasy-loreal.cz a ceny tam má levnější než na aukru...

opravdu? stejnak na jejich vlastních stránkách to má levnější. je to Helena Tylová myslim...

arrow
profile_image
Anya
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a co od ní kupujete?já myslela,aby to nebylo náký nekvalitní za ty prachy

je to normální zboží, podívej se na stránky co jsem psala a vyber si tam co chceš

arrow
profile_image
Pussinka
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, díky za tip! Já kupovala velké balení na netu, ale koukám, že ta paní to má i o 300,- levnější (šampon 1,5 litru). Tak už budu objednávat jen tam

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já si od paní Heleny taky obejdnávám. Má super ceny a vždycky mi tam přihodí nějaký dáreček.

arrow
profile_image
NNN
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, chtěla bych se zeptat..od zmiňované paní H.Týlové - je její kosmetika vážně pravá? Měla jste některá možnost shlédnout složení výrobků L´oreal prodávaných u kadeřníků a jejími výrobky, jestli se shoduje? Nerada bych koupila něco nekvalitního..děkuji.

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se přidávám a doporučuji paní Tylovou, výrobky si od ní kupujeme se sestrou a vždy velka spokojenost..Nemyslím si že by to byl nějakej fake )zboží dojde vždy zabalené, nepoškozené v originál obalu. Myslím si, že kdyby to nebylo právé tak by se to projevovalo i na mých vlasech, zatímco já jsem spokojená a moje vlasy také

arrow
profile_image
creamgirl
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

také jsem si na tomto odkaze objednala a vím na 100%, že zboží je originální..paní je asi kadeřnice a určitě získala kontakt na dobré dodavatele, proto to má levnější než v kadeřnickém studiu..

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

creamgirl
Ahoj, prosímtě můžeš mi zaslat odkaz. Děkuji

arrow
profile_image
creamgirl
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

objednávám na tomto http://www.pro-vlasy.cz/

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

creamgirl
Děkuji, hned se jdu na to podívat.

arrow
profile_image
NNN
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, děkuju za upřesnění, ohledně výrobků paní Tylové. Jak vidím, jsou kladné ohlasy, takže obědnám také..zpočátku jsem měla strach, jelikož p.Tylová má výrobky L´oreal snad o 30 ne-li více % levnější než má kadeřnice..

arrow
profile_image
NNN
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jasně..mě právě kadeřnice říkala, že levněji to prodat nemůže, jelikož cenu má danou, tak nevím..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené