arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Ahojky holky (a páni samozřejmě také ),

má některá z vás tip na levné ubytování v Portugalsku, konkrétně v lokalitě Algarve? Ráda bych apartmán s vlastní koupelnou maximálně 600,- Kč/osoba/noc pro dvě osoby.
Je problém v tom, že cestovky nabízejí kompletní zájezdy s leteckou dopravou, kterou my nechceme (jedeme vlastním autem).

V nejhorším případě bychom jeli "na blint", myslíte, že je šance něco za dobré peníze sehnat?

Termín ještě bohužel nevíme, musíme se přizpůsobit škole, ale připadá v úvahu přechod srpen-září nebo červenec-srpen.

Budu vděčná za každou informaci .

arrow
profile_image
Minee
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, my jsme tam byly na konci května, konkrétně ve městečku Lagos a apartmán jsme sehnali rovnou na místě za 50 EUR na noc pro oba dohromady. V sezoně to bude určitě dražší. My jsme přijeli z Lisabonu autobusem a rovnou na nádraží paní nabízela apartmán za tuhle cenu, bylo to hned u nádraží kousek, bohužel si nepamatuju co to bylo za ulici, ale mrknu jestli k tomu někde nenajdu nějako mapku nebo něco. Myslím, že když to nebude v plné sezóně tak na blint se určitě něco najde, já bych doporučovala jet na začátku září, oceán už bude vyhřátější. V květnu to byla teda ledárna.Nebo zkus sehnat něco přes internet nějaké ubytko přímo od Portugalců. Přes cestovky je Portugalsko pěkně drahé. Já tam byla už 2 x vždy jen na vlastní pěst, a vyšlo to levně, letěli jsme s Lufthansou do Lisabonu a z Lisabonu jsme jeli do Lagosu dálkovým autobusem.

arrow
profile_image
bibik
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, byli jsme v Algarve loni na přelomu srpna a září...nevím, jak s apartmány, ale po celém Portugalsku je velmi hustá síť kempů...Oni totiž Portugalci asi do hotelů moc nejezdí a spíše na dovolenou sbalí plný auto věcí do kempu. Algarve leží u Středozemního moře, voda je trošku teplejší, ale třeba jako v Chorvatsku to není..pokud se vydáte na západní pobřeží, počítejte s tím, že voda je ledová pořád, tam se prostě voda ani přes léto neohřeje..navíc na západním pobřeží jsou většinou velké vlny, takže na nějaky plavání to moc není (spíš tak 5 min skákat ve vlnách a pak už mrzneš). Ale i přes to se nám na západním pobřeží líbilo víc, strmé skály a hezčí příroda...jižní pobřeží mi spíš připomínalo Španělsko - dlouhé pláže plné lidí, hlava na hlavě, ale voda klidnější bez vln, takže se dalo zaplavat..byli jsme tam jen já s přítelem, do vody jsme chodili zvlášť, protože jsme se báli o věci..ale pokud nejste moc nároční, tak ty kempy doporučuju, zvlášť, když pojedete autem a můžete si vzít "neomezené" množství věcí. Kempy jsou většinou moc dobře vybaveny a udržovány, jsou tam i grily..a za dva lidi a stan jsme se vždy vešli do 12 E za noc...pokud jedete autem, je škoda zůstat na jednom místě a nepoznat toho víc..(my jsme si v Portugalsku koupili takovou knižku, kde jsou všechny kempy vyznačené na mapě a je u nich popis, co všechno nabízejí a kolik stojí po tu danou sezónu)..

Ilha de Tavira - jin pobe

zpadn pobe - Vila Nova de Milfontes - na obr. vlevo je eka, moe vepedu a vpravo

zpadn pobe

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Moc vám děkuji za informace!

Po dlouhém hledání jsme už našli hotel v jižní části Algarve, konkrétně v městečku Praia Da Rocha (cca 20 km od Lagosu), na noc za osobu v apartmánu s kuchyňkou vychází na necelých 400 Kč. Dokonce i s bazénem (který beztak využijeme jen jednou jak nás znám

Pro nás není problém na různé pláže dojíždět, takže i na západní pobžeží určitě vyrazíme.
Bibiku, můžeš mi prosím napsat, kde přesně je ta poslední pláž? Děkuji!

arrow
profile_image
bibik
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dipendenza
je to asi 10 km severně od Vila Nova de Milfontes...přesný název nevím (kemp se tam jmenoval myslím Sitava, ale na netu to asi najít nepůjde), je to v přírodním parku..my jsme šli z V.N.de M. pěšky po útesech kolem moře, ale autem se tam dá určitě dojet taky..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené