arrow
profile_image
andyna3
od 5. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, chtěli bychom jet s přítelem v létě na Lipno a pořád nevíme kam. Chtěli bychom někam do soukromí, kde to od všeho není daleko a zároveň v přírodě. Asi nás nejvíc zaujal penzion Eliška www.pensionlipno.eu Nebyla jste tam některá z vás? Co jsem četla recenze takhle po internetu tak mají pěkné, hlavně jídlo si chválí a hlavně je to přímo u vody s vlastní pláží . Uvítám každou dobrou nebo špatnou zkušenost nebo doporučení

Doporučuji hotel Racek přímo v Černé v pošumaví.

já bych asi tohle nevolila,je to přímo u hlavní silnice,kudy projíždí v létě opravdu hodně aut a motorek.Navíc hned vedle je železnice,takhle já si klid moc nepředstavuji

arrow
profile_image
andyna3
od 5. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

jo to asi jo,ale zase když chceme cestovat, tak to se nám právě hodí..ráno nasedneme na vlak a večer zpátky a co sem tak koukala na ty fotky tak je to těsně u vody, tak tam asi klid je. Nejspíš to s přítelem zkusíme jen na víkend třeba v květnu a pak se rozhodneme. Do hotelu zas až tak moc nechceme, sezoně tam bude narváno,chtěli bychom malý penzionek Krom toho o Racku jsem nečetla moc hezký věci, hlavně kvůli jídlu nevím no...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené