Chci se zeptat na Vaše zkušenosti s přípravky z Lídlu. Já jsem včera dostala novou kulmu a hned jsem ji zkoušela. Použila jsem právě tužidlo a poté na suché vlasy lak. A musím, říct, že si je nemůžu vynachválit. Velice mě překvapila jak cena tak hlavně jak perfektně drží účes. Žádné slepené vlasy, na dotek jemné a přitom krásně drží. Po mé zkušenosti s tužidlem Taft (ulepené vlasy, když bylo venku trochu vlhko hned jsem měla jako kdyby,,mokré vlasy´´) A co vaše zkušenost?

arrow
profile_image
Lakhsmi
od 24. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem spokojená mají dobré i sprcháče, šampóny a kondicionéry a za pár korun

Cituji Happyday1991: Lak a tužidlo na vlasy Cien

Jsou v pohodě, jen trochu slabší.

Reaguji na True:
To je možné, já jsem dříve nějak moc tužidla a laky nepoužívala, takže já jsem s tím spokojená. Líbí se mi, že jsou vlasy na dotek jakoby nenalakované a přitom drží tvar. Já jsem měla zkušenost, že jsem je měla jak helmu po laku a tužidle. Když zafoukal vítr, tak se ani nehly...

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

51

Cituji True: Jsou v pohodě, jen trochu slabší.

Já bych řekla trochu hodně slabší. Zkusila jsem pěnové tužidlo (verze na objem, tuším) a po pár použitích jsem ho kamsi odložila a asi nakonec skončí v koši. Mně to prostě přijde, jak kdybych si na ty vlasy nedala vůbec nic.

Mám zkušenost jen s lakem na vlasy a oproti mému nejoblíbenějšímu Wellaflexu drží Cien podstatně míň a mě osobně také příliš nevoní. Ale určitě bych tento lak úplně nezatracovala, nedělá například bílé stopy na vlasech, pro kratší vlasy, které nepotřebují silnou fixaci by určitě stačil, za tu cenu je to lak v pohodě.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lakhsmi: šampóny a kondicionéry a za pár korun

Nedávno jsem četla test šamponů a Cien byly v porovnání lepší než Kerastase a Loreal profes., tak plánuji, že zkusím i tužidlo s lakem.

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To tužidlo je slabší, ale když chci jen podpořit přirozené vlnění mých vlasů, tak je ideální.

Cituji Pariiisss: Nedávno jsem četla test šamponů a Cien

Ten testovaný je skvělý, ale ještě lepší je ten proti lupům. Úplný zázrak, lepší než Nizoral za 300,-.

arrow
profile_image
donnie
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tužidlo, ani lak nepoužívám vůbec, ale mám ráda jejich šampóny

arrow
profile_image
brbloš
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám penové tužidlo, také zelené tuším na objem a musím ho dať viac aby niečo tužilo, ale inak som spokojná. mala som aj lak (aj zelený aj čierny) aj ten bol fajn, ja nie som náročná moj priatel vyžaduje super spevnenie tak mu to bolo slabé ale mne na bežné prelakovanie stačí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené