Ahoj, můžete mi někdo poradit, ohledně termálních lázní Laa v Rakousku? plánujeme tam s přítelem zajet, ale neumíme nikde zjistit, jestli tam chlapi můžou v plavacích kraťasech, nebo jen v těch slipových plavkách. Máte někdo vlastní zkušenost?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem v létě a můžou i v kraťasech i ve slipových plavkách.

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Bluesky: jestli tam chlapi můžou v plavacích kraťasech, nebo jen v těch slipových plavkách

Můžou v obou
Proč tě napadlo, že by nemohli?

Přítele to napadlo a mně to přišlo absurdní, ale pak jsem se dívala na fotky těch termálů a když už je tma nějaký chlap vneku z vody, tak má ty slipové, tak mě to zmátlo . Díky za inofrmaci

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji noeud: Proč tě napadlo, že by nemohli?

Jsou koupaliště, kde je to zakázaný. Buď slipový nebo boxerkový musí chlapi mít.

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na noeud:
niektoré akvaparky a kúpaliská zakazujú používať bermudy z dúvodu, že sa im vynosí takto v nich veľa vody z bazénov.

Aha, takže to není tak úplně absurdní. No budu doufat, že v LAA je to tak jak píšete, nerada bych až na místě zjistila, že musíme ještě kupovat plavky nebo tak něco.

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Bluesky: no já nevím, jsem ráda, že jsem mého chlapa naučila na normální boxerkový plavky- je to víc sexy, normálně se opálí a celkově se mi to i líbí víc. V každém případě vás odsud nevyhodí a na blbý pohledy kdyžtak kašlete

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené