Ahoj holky, nenašla jsem tu v sekci elegantního oblečení nic o kostýmcích. Kde nakupujete kvalitní kostýmky, které nejsou šité na míru? Mám tři kostýmky z pietro filipi. Jsou sice hezké, ale bohužel na tu cenu, a že by to měla být kvalitní česká značka mi přijdou nekvalitní. Kalhoty se vytáhnou a tvoří se na nich žmolky i po šetrném čištění.
Mě zajímá cenová relace kostýmku tak do 7 tisíc.

Zkus www.madeleine.de moc pěkné elegantní oblečení a do ceny se vejdeš pokud se mrkneš na slevy. Nevím ale jestli zasílají do čr.

arrow
profile_image
Justina
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

JulyJuli
konečně můj styl Pietro Filipi jsem také nepochopila, když přijdu do obchodu, mají tam pár kousků, z toho se mi nelíbí buďto materiál, střih nebo barva...a už vůbec se mi nelíbí ceny. Nerada dávám peníze za něco, u čehož cítím, že by se mělo pohybovat cenově zcela jinde. Mám ráda hodně oblečení v šatníku, abych je mohla střídat, nebaví mne mít dva drahé kostýmy a obávat se o ně, abych je nezničila ( když tolik stály Takže kupodivu nejčastěji si vyberu v H&M, někdy v C&A a někdy v Orsay, Zaře, Nextu...Zkrátka především na H&M nedám dopustit a kostým tam pořídím kolem 2000 Kč. Domnívám se, že dobrý styl není až tak o tom, kolik zaplatím. Písni, zda jsi objevila lepší shop nebo zkrátka co hezkého jsi pořídila

Plánuju jet na slevy do Německa, kde je výhoda, že většina obchodních domů je koncipována tak, že je tam spousta značek pohromadě, takže stačí nalézt patro, kde mají kostýmky a štrachat, a nelézt do dvaceti obchodů zvlášť. A také doufám, že ceny tam budou přívětivější

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nakupuju v Orsay, H&M, C&A - cena odpovídá kvalitě, navíc když jsou slevy paráda. Mám takhle kostýmek z Orsay (sukně, sako) za 700 Kč.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené