arrow
profile_image
LadyJ
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se s někým poradit kdo má zkušeností s absolvováním kurzu angličtiny. V letě končím VOŠku a nejpozději v září bych chtěla nastoupit do práce, během léta bych si chtěla zlepšit angličtinu jsem ten "věčný začátečník", nějaké ty základy mám, do zahraničí bohužel nemůžu jelikož mám dítě. Myslíte si že mám šanci během tří měsíců zlepšit si AJ aspoň na střední úroveň?
Předem děkují za názory

arrow
profile_image
Gattero
od 28. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LadyJ:
Určitě máš šanci.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já věřím, že ano. Pokud si najdeš čas se doma učit a zvolíš správného lektora, který Ti sedne. Mně takhle pomohla angličtina, když jsem se hlásila po pár letech ze školy na VŠ. Jeden z testů byl právě z angličtiny. A musím říct, že se mi kurz z AJ pro středně pokročilé u PZ sakra hodil a na školu jsem se dostala...
Jak se říká, když se chce... všechno jde

arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě ano, pokud nebudeš očekávat, že Ti to do hlavy nalijou trychtýřem, a budeš se i sama snažit

určitě, pokud budeš sama dost makat a chodit pravidelně

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

z věčného začátečníka na úroveň B2 (středně pokročilý) za 3 měsíce kurzu tady v ČR není reálné

arrow
profile_image
Ewiii
od 10. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LadyJ: Myslíte si že mám šanci během tří měsíců zlepšit si AJ aspoň na střední úroveň?

Nevím. Řekla bych spíš, že ne. Přijde mi to málo. Chce to mluvit mluvit mluvit. Pokud budeš chodit do kurzu každý den na 4-5 hodin a bude vás tam 10, tak si myslím, že 3 měsíce je málo. Toť můj názor.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud se budeš hodně snažit a budeš v menší skupince lidí + rodilý mluvčí, který i vysvětli něco česky tak určitě. Dle mého názoru. V kurzu Aj jsem byla ale jen chvíli, nevyhovovalo mi to, že každý na tom byl s urovni někde jinde, rodily mluvčí super ale pro mě to nebylo prostě ono. Navíc lektor česky neřekl nic a já potřebovala dost věci vysvětlit. Tak pečlivě vybírej.

arrow
profile_image
LadyJ
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě jsem se chtěla zeptat co je přesně "střední úroveň"? Většinou zaměstnavatele v Praze požadují střední úroveň angličtiny.....co přesně musí člověk umět pří teto úrovni?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na LadyJ: Třeba tady: http://www.fce.cz/prehled-urovni-anglictiny.

arrow
profile_image
Pucmelinka
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já si myslím, že v našich končinách je to celkem nemožné... podle mě se tady u nás jazyky učit prostě neumí... Jinak středně pokročilá úroveň podle mě znamená, že jsi schopná reagovat slovem i písmem, ale každý si pod pojmem středně pokročilá úroveň představuje něco jiného... Ale měla by to být B2...

V ČR ne.

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A já bych do toho šla Něco se určitě naučíš, ale musíš to podpořit svým vlastním zájmem a vůlí. Každá znalost dobrá a cenná, takže lepší aspoň něco zkusit než sedět doma a říkat, že by ti kurz stejně nepomohl, tak na co tam chodit

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jully: z věčného začátečníka na úroveň B2 (středně pokročilý) za 3 měsíce kurzu tady v ČR není reálné

Taky si myslím, bohužel..myslím, že ani ne na B1

Na druhou stranu, jestli nemůže vycestovat, tak asi dobrý 3 měsíce v jazykovce.. ale nečekat zázraky..

arrow
profile_image
Martinice
od 24. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě začni chodit, ale lepší by bylo říct si "od teď se budu učit angličtinu" než "od teď se budu tři měsíce učit angličtinu" .... Za tři měsíce se dostat na úroveň středně pokročilýho není moc reálné, ale zkusit to můžeš. Každopádně i kdyby ti to mělo trvat třeba, plácnu, pět let, tak to určitě nebude zbytečný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené