arrow
profile_image
Theo
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky holky, nevíte kde bych sehnala takovéhle šaty na maturitní ples v černé barvě? Je to vůbec vhodné?
Mám strach aby všichni neměli dlouhé v pastelových barvách

20cfc9954d1521c43138.jpg

56b852ebb9d724b50a6c.jpg

140c3ea80f3d150bb419.jpg

arrow
profile_image
Theo
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě trošku inspirace, spíše by měli být bez ramínek Tak do 1.500,--

4294003.jpg

badc07c5811d1108bf49.jpg

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Rozhodně se takových šatů neboj. Když si je koupíš, využiješ je určitě i na jiné příležitosti Jen pro mne by byly trochu obyčejné na maturitní ples.
Sama jsem si koupila hodně krátké šaty na maturák, ale bohatší, zajímavější. Takový víc plesový.

Reaguji na Geri:
Souhlasím, třeba takovéto šaty mi přijdou na maturiťák rozhodně vhodnější

aty

aty

aty

arrow
profile_image
Kubelinka
od 22. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak ty první se mi velmi líbí já bych je brala spíše v téhle barvě než v černé, jinak ty černé ve druhém příspěvku mají v Anne Christine, buď podobné nebo ty samé, nevím tak fotka mi nejde zvětšit

arrow
profile_image
Theo
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na jennynka001:
Mě se právě princeznovské moc nelíbí Jsem spíš na klasiku...

Reaguji na jennynka001:
ty první jsou krásné

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na jennynka001:

Ty první jsou nádhernýýýý

arrow
profile_image
Amalthea
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

na maturitních plesech mívá hodně slečen krátké šaty a nikomu to nevadí
taky jsem párkrát viděla maturantku v obyčejných letních šatech, ale to už bylo spíše nevhodné
a je pravda, že krátké šaty jsou mnohem praktičtější pokud si koupíš vlastní, budeš je moct využít i později a hlavně v nich budeš "pohyblivější", takže se v nich možná budeš cítit pohodlněji, než kdybys měla dlouhé

Reaguji na Theo:
Tak to pak jo asi záleží na každém, každopádně hodně štěstí při výběru

arrow
profile_image
Amalthea
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Theo: Mě se právě princeznovské moc nelíbí Jsem spíš na klasiku...

ne každému takové nadýchané šaty taky sluší
mně se šaty od jennynky001 moc líbí, ale nemám nic ani proti jednodušším modelům

arrow
profile_image
Junkyska
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě do toho jdi..ty první a černé ve druhém příspěvku jsou krásné...určitě je využiješ i jinak než na maturiťák....a pokud jsi na klasiku tak směle do toho,nemá cenu mít princeznovské, když by jsi se v nich necítila dobře

arrow
Neprodává v Bazaru

Ono hodně záleží na tom jak to ta daná škola bere. Třeba kamarádka měla určený že musí mít dlouhé večerní všichni tam byli jako šlehačka
To my jsme to měli volnější měla jsem podobné šaty jako jsou na 4 obrázku byly černé a tu mašli okolo měli teda stříbrnou, koupila jsem je myslím že za 1 600. A od maturiťáku jsem je využila na rodinou oslavu v restauraci, šla jsem v nich do divadla. Prostě malé černé se ti v šatníku nikdy neztratí. Kamarádka co měla tu šlehačku tak si ty šaty nechala ušít za 4000 to stejné by dala kdyby si je půjčila. A leží ji doma ve skříni, byla v nich mimo maturák jednou na nějakém plese.

Šaty co sem vložila jennynka jsou krásné nějaké takové si budu nechávat ušít na svatbu na kterou půjdu v září. Jsem z nic úplně unešená (zakládala jsem téma na oblečení pro svatebčany mám ho v profilu tak se tam mrkni dávala jsem tam hodně obrázků takovýhle šatiček)
Jinak si ale myslím že víc než na tu svatbu je nevyužiju.

Ono záleží taky na tom jestli ti je jedno jestli budeš mít šaty na jednu příležitost nebo jestli bys je chtěla využít více. Ty co jsi sem vložila se ti určitě budou hodit k více příležitostem

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě se mi moc líbí tyto s tím balónovým efektem

Balonky

klasika

arrow
profile_image
mowiska
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Podle mě krátké šaty nejsou vůbec nevhodné.. Na plesech vidim i dost často nějaké slečny, které mají krátké šaty. Takže do toho určitě jdi

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené