arrow
profile_image
Blair_3
od 12. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Potřebuju vymyslet kostým na pirátku a vůbec mě nenapadá, co mám splácat dohromady. Nevíte někdo? Nějaké oblečení, co se dá najít i doma...

Tak na hlavu šátek uvázaný na "piráta", do jednoho ucha náušnici(kruh), pak můžeš přidat pásku přes oko, nějakou bílou košili, kalhoty, vysoký kozačky a šavli(tu bych vyrobila z nějaké tvrdé lepenky, a ještě pokud máš nějakýho plyšovýho papouška, tak bych si ho přišila na rameno té košile, je to sice nepraktický ale podle mě super. Když si to hodíš do googlu, tak ti vyjede spusta nápadů.

arrow
profile_image
Akoya
od 27. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bílou halenku nebo košili a na to hodit buď korzet nebo vestu. K tomu bych si vzala černý kalhoty nebo černou skládanou sukni, širokej pásek a vysoký kozačky. Na krk nějake zlatej přívěsek, na hlavu dej šátek a pásku přes oko .

Jestli se ti chce něco vyrábět, tak se mrkni tady.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja som tak bola na helloweene...akože nic moc...zbúchané za polhodinu s obmedzenými možnostiami, ale úspech to malo:

PA310248.JPG

PA310252.JPG

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Akoya: škoda že ma nenapadla biela halenka a korzet....uuu to mohlo byť ešte lepšie

arrow
profile_image
Akoya
od 27. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na cutie7: I tak ti to moc slušelo . Já se půl hodiny oblíkám i normálně, takže nevím, jak bych za tu dobu zvládla vybrat kostým .

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám naši táborovou fotku v profilu, mrkni se. Myslím, že dost záleží na detailech. Velké náušnice, pásky, klobouk (ten se dá snadno vyrobit)..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené