Kolik let řídíte automobil, kolik jste najeli a kolikrát Váš kontrolovali policajti?
Já řídím téměř 3 roky najela jsem přes 20 tis. km a nekontrolovali mě ani jednou.. tak si říkám jestli je těch kontrol tak málo, nebo jsem jen měla štěstí za tři roky jsem viděla policajty co kontrolujou tak 20x max.

arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jezdím skoro 7 let, najeto 300tis km a těch kontrol naštěstí opravdu hodně nebylo, říkám si že to je tím že mám nové auto co neprovokuje Běžných kontrol tak 20-30 za celou dobu.

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám řidičák teprv od loňska a zas tak extra často nejezdím, takže mě ještě nestavěli, ale třeba bráchu staví na každým kroku Podle mě se zaměřují na určité typy - buď nějaké strašné vraky, nebo naopak pěkná auta, nebo ještě na provokativní značky - třeba čtyři stejná čísla za sebou

Právě u sebe bych čekala že mě vezmou, jelikož vypadám na 15, někteří lidi se dívají vyděšeně jestli se vážně chystám sednout do auta na místo řidiče a rozjet se

arrow
profile_image
jajax
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jezdím dva roky, najeto mám 83 tisíc + pár tisíc v jiných autech a policajti mě zastavili jednou, když jsem blbě odbočila, jinak by mě ani nezastavili. A nedá se říct, že bych byla až tak vzorný řidič, že by ani neměli důvod mě zastavovat. Na dálnici často jezdím přes 130, na silnicích jezdím tak 90-110 a ve vesnici se snažím ty 50 dodržovat, ale taky někdy trošku více přidám.

Nevím čím to, že si mně nevšímají (tak, a zítra bác a hned po pár kilometrech kontrola )

Já jezdím 3 roky a kontroly jsem zažila jen 3... Najeto nedokážu říct kolik mám, ale nic extra to nebude
První kontrolu jsem zažila hned první jízdu, co jsem jela sama v noci a hlídce policajtů jsem 3 km ujížděla Prostě jsem si jich nevšimla, tak jsem furt jela... Pak mě dohnali u nás skoro před barákem a docela se divili Ale popřáli mi jen šťastnou cestu, soucítili se mnou...

arrow
profile_image
anngirl
od 25. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

řídím 5 let, najeto okolo 55tis., stavěli mě pouze 2x

3 roky +- 15 tisíc, nestavěli mě ani jednou,a to ani když jsem v autoškole kolem hlídky na 40 projela suveréně 50, protože jsem jsem si nevšimla cedule zóna 40 (teď už vím, že obec kolem Prahy=zóna 40) Ale mě nekontrolují moc ani revizoři v MHD...

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Připadá mi, že u nás vůbec nekontrolují. Přítel má řidičák 11let a nekontrolovali ho ještě ani jednou. Každý den jezdí do práce autem a o víkendech taky pořád někam jezdíme.

Mně dávali jednou dýchnout v lese, když jsem řídila z diskotéky ve čtyři ráno domů. Tam bych je teda vůbec nečekala!

arrow
profile_image
SunnyBall
od 17. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám řidičák skoro 4 roky ... najeto mám tak středně a nestavěli mě ani jednou myslím si, že je to tím že na mě určitě musí poznat ten vyděšený pohled .. normálně jak projíždím kolem policajtů tak je mi až blbě i když vím, že jsem nic neudělala

Cituji karkulkaR: Právě u sebe bych čekala že mě vezmou, jelikož vypadám na 15, někteří lidi se dívají vyděšeně jestli se vážně chystám sednout do auta na místo řidiče a rozjet se

... Já to mám úplně stejně Já vypadám taky a lidi na parkovištích pěkně koukají když nasednu a jedu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

to vám všem gratuluji.
Někdy se sejde pár kontrol za sebou, a pokud seberou body, tak je o průšvih postarané.
Holky hlavně si pamatujte každou pokutu kterou jste kdy dostaly a která by se mohla týkat úbytku bodů. Nežijte tak, jako by se vás bodový systém netýkal a pro jistotu si ty, které často jezdí a občas nějakou tu pokutu dostanou 1x za rok nechtejte vyjet záznam z bodového hodnocení. Stojí to na magistrátě 15 korun a máte přehled.
Po 6 letech fungování bodového systému kolem mě přibývá lidí, co přišli na rok o řidičák. A není to potom žádná sranda. Znovu zkoušky, psychologické testy, a celá sranda taky stojí hodně peněz. Jenom psychotesty jsou od ledna za 3.000 Kč, + autoškola + připuštění ke zkouškám atd. atd.
nikomu to nepřeji, ale kolem mě je už takových 10 lidí co jsou bez papírů. A za prkotiny - pásy, světla - nejde o žádné piráty silnic.

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řidičák mám 2 roky, netuším kolik mám najeto, jezdím tak občasně a ještě mě nikdy nezastavili. Bývalýho přítele stavěli pořád, ale on měl hodně provokativní auto. Takže asi pokud máte normální auto, tak moc nezastavujou

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Řídím cca 6 let a kontrolovali mě jednou....Ale nejezdím denně, takže je to možná tím....Jinak pravidla dodržuju, takže kromě preventivních kontrol (jako byla ta jedna) nemají důvod mě stavět....
Brácha má řidičák půl roku a už ho jednou kontrolovali Shodou okolností když jsme vezli tátu z nemocnice....

Jezdím dva roky a stavěli mě jednou, neměla jsem zelenou kartu tak mě to stálo 200

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na karkulkaR: Jezdím 15 let, najeto mám něco přes 400tis a kontrol mohlo být za ty roky tak 200-300, neumím to odhadnout přesně.
Hodně záleží na tom kde člověk jezdí. Běžně nevím co je to moc kontrola, ale jsou místa kde je to skoro jistota. I když lokality se mění. Jeden čas, když jsem jezdila z práce vždy mě na jednom místě kontrolovali, každý každičky den. Stále dvě hlídky dokola, docela sranda to byla. Jednou jsem vezla kolegyni a když jsme tam přijížděli, tak jsem říkala.. tak teď nás zkontrolujou a ona mi to nevěřila, spletla se.
Kdysi můj partner už jezdil nějakých deset let, já v té době jen asi tři a poprvé ho kontrolovali, když jsem jeli společně, byl z toho dost mimo, to já už byla zkušený "harcovník".
Vůbec jsme spolu měli při kontrolách spoustu zážitků. Dost často jsme jezdili každý ve svém autě a tak nás několikrát kontrolovali oba, někdy jen jednoho. Stavěli jsme vždy oba a druhého z nás vždy vyhazovali. Jednou mě policista vyhazoval a já na něj.. moment a už jsem vystupovala s auta a přítel taky říkal moment a šel si ke mě pro svoje doklady (přijela jsem k němu tehdy jeho autem a doklady zapomněla u sebe).
Já vůbec kontroly beru jako takové příjemné zpestření.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené