arrow
profile_image
Déžamant
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kde kupujete opravdu hubená saka? Vždy co příjdu do TW nebo Reserved mají tam jen velké velikosti ( Sháním nejlíp modré,černé či červené děkuji za rady

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Déžamant: Vždy co příjdu do TW

Tak jsi přišla asi ve špatnou dobu, většinou tam takové mají. Navíc si obejdi více obchodů, na něco určitě narazíš. Možná ti pomůže tato diskuze https://www.omlazeni.cz/kde-kupujete-obleceni-45-35 2589-0.html

arrow
profile_image
margotinka
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V Orsay jsem 34 určitě viděla

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

normální dámské velikosti jsou od 36 nahoru, takže bys těmhle číslům neměla říkat, že jsou velké . . . to, že ti někdo pak řekne, že máš dětskou velikost taky není terno ( já mám zimní kabátek velikost 34 z orsay)

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kivus: normální dámské velikosti jsou od 36 nahoru, takže bys těmhle číslům neměla říkat, že jsou velké . . . to, že ti někdo pak řekne, že máš dětskou velikost taky není terno

Kdo tohle říká? Nerozumím/e tvému příspěvku...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

z eBay bys něco nechtěla? tam mají i malinké

ebay japanese style - ty holky jsou útlé, takže by ti to mohlo sedět.

arrow
profile_image
Déžamant
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kivus: TW je přece dámský obchod, né? a tam koupíš občas i 32,34 takže nevím proč by to měla být dětská vel.

teď jsem si koupila sáčko v CaA. Je to velikost 34 ale příjde mi možná ještě trošku menší. Je to moje první sako, protože jsem zatím měla všechny velké tak by ti taky mohlo sednout. Je celé černé, na jeden knoflíček a délka je střední - není ani dlouhé ani krátké. Jestli si z Ovy, tak ti můžu říct kde se nachází Jo a stálo necelých 800,-

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

prostě se mi nelíbí, jak zakladatelka nazvala velikosti nad 34 velké!? 36 je dle mého nejmenší dámská, to že se nabízí už i menší v dámských velikostech napovídá jen o tom, že začínáme vypadat jak 12-ti leté děcka. . .

Reaguji na kivus:

ano, 36 je oproti 34 velké.. stejně tak by ten, kdo nosí 36 mohl říct, že 38 je velké.. a dámské velikosti začínají od 34.. někde dokonce i 32..

Cituji kivus: to že se nabízí už i menší v dámských velikostech napovídá jen o tom, že začínáme vypadat jak 12-ti leté děcka. . .

to už je trochu moc

arrow
profile_image
Mischellin
od 11. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kivus:

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marki86: jestli jsem to přehnala, tak se omlouvám . . . ale kamarádky s touhle velikostí často vážně nakupujou v dětském . . . nohu mám 36-37 a když mám někde sezuté botky tak se nad nimi skoro často lido podivujou - 6 letý synovec má boty 35 a neurážím se, když mi švagrovka řekne, že mám nohu jak děcko

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kivus: prostě se mi nelíbí, jak zakladatelka nazvala velikosti nad 34 velké!?

Jenom bych dodala, že jsem si všimla, že oblečení v obchodech, které jsem dřív měla Sko ( i Mko) mám teďka SX a níž a přisuzuju to tomu, že ty Ska vyrábějí větší a větší, aby si možná ta čím dál silnější populace připadala jakože si oblečou ještě ty menši velikost. A tím nechci nikoho urazit. A není to jen můj postřeh. To samé u kalhot. Docela mě to štve. Pak si tedy musím kupovat 32 a 34, protože 36, 38 na mě plandá. To je asi ten problém, podle mě.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elienka: no nevím, stejnou váhu mám už asi 14 let (nepočítám těhotenství) a mám pořád stejné velikosti - asi záleží, v kterých obchodech se nakupuje . . . teĎ když hodně popřemýšlím, tak dražší značky mi sedí, ale například v HM jsem nakoupila svetry bez zkoušení a fakt je mám obrovské . . . řekla jsem si, že to je prostě levné, tak se nemůžu divit a nosím to stejně jen kolem baráku . . . asi už si každý obchod dělá svoje číslování . . .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené