arrow
profile_image
Koalazaustralie
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem, tato otázka bude mířená spíše na boubelky Kde na internetu kupujete oblečení větších velikostí 46 a výše? Myslím si, že v České rep. nelze sehnat pěkné a foremné oblečení pro dámy větších rozměrů. Jaký máte názor na toto téma - problematiku. Budu vděčná za každé rady a názory.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Koalazaustralie:
http://www.nakupniradce.cz/
já osobně preferuji nakupování oblečení osobně..Na netu je takových stránek dost, jen si zadat do vyhledávače oblečení XL nebo XXL online..

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Třeba na www.avendro.cz nakupuje hodně moje teta.můžu se zeptat z jakého důvodu máš tuto velikost? nesmyslím to nijak zle,jen mě zajímá zda to máš po porodech, nebo genetické, nebo jen,ze ti chutná a diety nejdou?

arrow
profile_image
Koalazaustralie
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kardoyla:

Reaguji na kardoyla:
Myslím si že velikost 46 je normální, ale tady si asi každý myslí že od velikosti 42 je žena obézní

arrow
profile_image
Koalazaustralie
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Fragma10:
Ano, je plno takových eshopu ale já mam rada modu a to o eshopy nabizi pro me moda neni ale jsou to hadry jak pro nejakeo strasaka do poli. ale kdybyste znali eshop s hezkym oblecenim ,dejte vedet

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak říkám nemyslela sem to nijak blbě jen mě zajímal původ, ještě když si člověk,kterého móda zajímá hezká a shání se ti špatně hadřiky. já Teda měla v těhotenství kolem 7.Měsíce už přes 80kg a mamka mi kupovala. Takku vcelku hezká trika,saka teplaková,dokonce rifle a to byl ten boyfit střih a skvěle seděly. ale už je to zase přes 3roky zpět Nevím jak to tam teď mají

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jaky typ oblečení preferuješ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kardoyla:
no já zase na konci těhotenství měla 80 kg..za celé těhotenství jsem přibrala 20kg..jsem vypadala jako nějaký medvídek..Tím tedy nechci nikoho urazit..jen má zkušenost..Já proti lidem s větší konfekční velikostí nic nemám..Naopak líbí se mi na nich to, jak se dokáží hezky obléknout a vypadat k světu..

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím fragmicko já měla na konci 96kg a to byl mazec.jinak moje teta má tuším velikost přes 50ale ta se umí tak ohaknout a po trpí Di na různé doplňky a hlavně silnější lidi mají úžasný obličeje jakoby září. třeba Ta Jitka cvancarova to je Sluníčko.člověk váží 53kg a jakmile na beru 3-5kg sem hotová a necítím se

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nabrala v Tehu skoro 40kg;)))a v prvním Tehu 30;)))doktorka na ME vždycky rvala jak blázen;)

Taky se zajjímám o modu mám velikost 46 a s oblečením nemám vetšinou problém,až na dýlku kalhot nebo že mi něco není přes prsa.. Oblíkaná chodím dobře,chválí mě i lidi co maj tak vel 38.To že mám takovou velikost se přece s modou nevylučuje.

Jinak nedoporučuju eshopy, tabulky velikostí jsou opravdu orientační a mě to z 99 % nikdy nesedlo. Někde to bylo větší,neseděl střih,material byl desnej...

Dneska už se dá sehnat v běžných obchodech oblečení, akorát problém je,že je ošklivý i ve vel 38 takže to je fuk A taky všide jsou velikosti jiný takže zkoušet zkoušet

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucineni:
no právě přijde mi, že je teď spousta obchodů pro silnější postavy s krásným oblečením. Osobně taky nemám ráda eshopy..většinou jsem byla zklamaná..ono na fotce to vždy vypadá hezky a někdy dojde domů HADRA..

arrow
profile_image
stepní_vlk
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně přijde že docela pěkný oblečení maj na Asosu pod tim označenim Curve.

Ale jinak

Cituji Koalazaustralie: Jaký máte názor na toto téma - problematiku.

bych nepátrala po vhodnym oblečení, spíš po permanentce do fitka...

arrow
profile_image
Slunéčko
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj v Praze a v Brně otevřeli obchod Big and Beatiful s oblečením velikostí 42-58. Mají i internetový e-shop zde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené