arrow
Neprodává v Bazaru

Prosím poraďte, dobre kadernictvi v Českých Budějovicích, kde jsou šikovní na stříhání. Potřebovala bych ostříhat a udělat pěkný objem na polodlouhých vlasech. Moc děkuji.

arrow
profile_image
Ambienta
od 25. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus x-treme na vltavě

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dražan - jedině on! Znám ho už téměř 15 let jako kadeřníka a neskutečně dokonale stříhá

http://www.studiomiracle.cz/nas-tym/karel-drazan-1

arrow
profile_image
Ambienta
od 25. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na fanny: fanny a znáš i někoho jiného z jeho kadeřnictví nebo jen jeho? A druhá otázka - na kolik přijde střih polodlouhých vlasů? Aspoň orientačně, ať mám představu, jak moc zapláče moje peněženka...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano, Fanny, koukala jsem na jeho stranky, ale nemá nikde uvedený ceník. Kolik tak vychazí otříhání, zkrácení a třeba barvení? Vím, že je tady jeho jméno známé, ale právě proto mne zajímá, jak by tak cenově vycházel. Moc děkuju.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ambienta: Reaguji na Marka13: holky znám ho léta a chodí k němu moje mamka ale ji stříhá a barví za méně než má ceny v salonu, ale tak si tam zavolejte, nebo napište..oni Vám odpoví

Jinak já žiji v jiném městě, takže chodím jinam ale dříve jsem chodila také ke Kájovi ale to byl ještě v městečku Borovany a tam stříhal za pár korun...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené