arrow
profile_image
Camilka
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj holky, stále hledám kadeřnictví, které by nemělo tak vysoké ceny a přitom mi splnilo to co bych si na vlasech přála mít neznáte nějáké takové v tomto okolí ?

arrow
profile_image
sonnyky
od 23. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, no nevím, jestli už jsi zkoušela - Atelier Picasso - Eliška Valkusova v Kolíně, bez problémů a naprostá spokojenost. Pracují s L'Oréalem, mají tam i kosmetiku, masáže a snad i plavání pro miminka. Adresu si najdi ve vyhledavaci, je to jenom jednu ulici od náměstí v Kolíně, takže v centru.

Já chodim do Studia Touch v Kolině a jsem moc spokojená

Kutná Hora - Studio Mystique, Kolín - Hair & Beauty studio

Reaguji na sonnyky:
za mě také Picasso - Chodím tam už asi 7 let (no prostě od otevíračky) . Holky jsou profíci a rozumí tomu...

arrow
profile_image
Camilka
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nottnickie:
a nevíš jak se v KH pohybují ceny ?
Reaguji na Petrolejkaa: Reaguji na sonnyky:
Picasso jsem zkoušela bohužel jsem pomalu s brekem odešla

Reaguji na Camilka: Kamarádka tam chodí a je spokojená, prý to drahé není, že za hubičku udělají hodně Já teď chodím do toho Kolína a vím, že ostříhání konečků stojí 100 Kč a přeliv stojí okolo 500 - 700 Kč, podle délky vlasů

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nottnickie: Kutná Hora - Studio Mystique

Tak tam už nikdy! Nepříjemná kadeřnice, spálené, oškubané vlasy.. Byla jsem u Martiny Nedoporučuji. Teď tam mají dvě nové hodně, hodně mlaďonké kadeřnice ALe třeba budou fajn Jinak cena za melíry, udělané 1cm od pěšinky na vlasy po lopatky 600, tkaže klasika, ale ten výsledek.. Doporučuju studio Visage, konkrétně majitelka je velmi šikovná. Pak je skvělé kadeřnictví U jelena, konkrétně Michal. Precizní práce, umí poradit, velmi šikovný, umí si s vlasy vyhrát. Přeliv + konečky na vlasy do půlky lopatek 700

Reaguji na Vanilka29: Ono v Mystiqu je těch kadeřnic víc, asi 3 nebo 4, takže taky záleží ke které jsi šla vím, že je jedna vyhlášená, ale teď si nevzpomenu na jméno.

arrow
profile_image
Camilka
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nottnickie:
mě jde spíš o melíry jsem už z toho celkem zoufalá, že nemůžu najít to správný kadeřnictví
Reaguji na Vanilka29:
Ta cena jak píšeš je fajn , jen mám z těch kadeřnictví po zkušenostech dost strach, tak nevím které si teda vybrat

Reaguji na Camilka:
opravdu z Picassa s brekem? No toto? A kdo tě stříhal? Pamatuješ? já tedy díky bohu nemohu říct křivé slovo..

arrow
profile_image
1206Luccy
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,tak jestli můžu přispět,tak za mě ani Picasso ani Touch. Pak jsem chodila do Welly v Kolíně,pak do Hair&Beauty a v obou to je spíš o tom,že tam jsou mladé holky a ty si s nimi pokecáš,ale co se týká práce nic moc.alespoň můj názor.v obou mi melír dělaly,ve Welle za 700kč a v H&B taky tak nějak,ale na celé hlavě jsem měla tak 10 pramenů maximálně. Momentálně chodím asi rok do BB Studia.Je to hned vedle úřadu práce a je tam 1 kadeřnice.jsem nejvíc spokojená s melíry.Dělá jich hodně a chce tak 550kc. Nyní mám melíry a přes to přeliv a žehlí mi vlasy a platím do 750kč.chtěla jsem to hodně bílé a pokud chceš můžu zaslat foto. Webové stránky www.kadernictvikolin.cz až najedeš na stránku,musíš kliknout.

arrow
profile_image
Camilka
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petrolejkaa:
bohužel jsou to pomalu dva roky zpět takže si nepamatuji kdo to byl jen vím že to byla mladá brunetka
Reaguji na 1206Luccy:
to by si byla moc hodná, fotku bych ráda viděla chtěla bych taky bílé blond melíry

Reaguji na Camilka:
to je dost možné, že to byla Erika, bylo jí tak 20, že? Jo, to je možné, neměla ještě moc praxi... Ale teď už tam není

arrow
profile_image
Camilka
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petrolejkaa:
ano ano hodně mladě vypadala

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené