arrow
profile_image
Alex1
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje kamarádka našla na internetu nabídku pracovního místa na pozici: asistentka obchodního oddělení pro Jobing. s.r.o.. Vystupují jako marketingová a reklamní společnost. Byla pozvaná na pohovor, kde se nic konkrétního o náplni práce nedozvěděla. Na pohovoru uspěla a teď je pozvaná na celodenní zkušební den, jenže na internetu jsme našli diskuzi: http://blog.mrsoft.cz/2009/04/02/jak-to-dela-jobin g-sro/comment-page-14#comment-1050 kde to vypadá, že se nebude jednat o místo sekretářky ale bude prodávat produkty lidem na ulici. Máte někdo z touto firmou zkušenosti? Vypadá to jako pěknej podvod

Jj, je to tak, jobing jsou vymatlanci. Já byla taky pozvaná na pohovor, kdysi, taky jsem našla různé zkušenosti na webu a schválně tam šla, abych jim řekla, jak si můžou dovolit inzerovat nabídku práce na úplně jinou pozici a ten chlapík (mimochodem tak 20tiletý a už manager, haha), že prý je to běžný postup, protože kdyby napsali hned o co jde, nikdo jim na pohovory nepřijde...rozhodně kámošce nedoporučuju nikam chodit, protože ji vyvezou někam mimo město a zabije celý den, samozřejmě jí nic nezaplatí, protože je to jen takové zkušební pokoukání (takovou zkušenost mám s rádoby brigádou na prodej polských parfémů), ale dělá to tak i Jobbing. Někde na netu je ještě zkušenost nějakého kluka, co tam vydržel trochu déle (ta firma je psycho, mají tam ranní meetingy než je vypustí do ulic, musí tam skandovat hesla a být usměvaví, no úplný brainwashing)

Ano, přesně to samé se mi stalo, taky jsem uspěla a byla jsem na celodenním ,,tripu,, s oslovováním lidí u nich doma, kdy zvoníte na baráky a vyplňujete s nima dotazníky. O takový job jsem neměla samozřejmě zájem, tak jsem šla od toho. A jinak mi tam ten člověk, co mě měl na starosti říkal, že musejí zpívat přede všema, když přijdou později či co. Divný.

Cituji Lolla Pablo: jinak mi tam ten člověk, co mě měl na starosti říkal, že musejí zpívat přede všema, když přijdou později či co.

Jj nebo tančit, dělat striptýz, no úplně ubohé. Od takové firmy ruce pryč. Jsou úplně směšní, jak stojí u hlavního nádraží v oblecích z maturity a nutí ti paušály od O2. No děěěs.

arrow
profile_image
Alex1
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Díky za přísvěvky. Kamoška to našla na prace.cz a firma sídlí v Brně - Bašty 8. Já jsem se taky jednou nechala nachytat od Apollo competent - prodejci parfémů. Je to sprostý, že nabízí pozici Asistentky a jedná se o prodej na ulici.

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

10

Tak to je fakt dobré Já jsem na pohovor k nim měla jít včera v Ostravě, ale pořádně jsem koukala na jejich stránky a zdálo se mi to teda hodně divné, hlavně ten jejich kariérní žebříček, takže jsem si říkala, že to bude asi fakt ztráta času a napsala jsem jim zprávu, že nepřijdu a jak tak koukám, tak jsem udělala fakt dobře.

arrow
profile_image
Alex1
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano opravdu jejich internetové stránky: http://www.jobing.cz/ vypadají podivně.

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no už to, že uspěla a nic se nedozvěděla je jasný co bude dělat

Cituji Alex1: Apollo competent - prodejci parfémů

O těch mi ani nemluv, drzost všech těhle firem nezná mezí, jsou založené jen na lhaní, ať už obelhávají tebe jako potencionál. zaměstnance nebo koncového zákazníka.

arrow
profile_image
Seema
od 5. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tahle firma měla chvilku sídlo vedle nás...masakr...a myslím, že se stěhuje tak á 3 měsíce...je mi líto, ale nedoporučuji, pokud nemáš žaludek na oblbování lidí a máš svědomí...

arrow
profile_image
pyndulinka
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

také jsem byla na pohovoru a uspěla jsme dál, ale na ten zkušební den jsem se odhlásila a paní mi denně asi třikrát volala, z jakýho důvodu jsem se odhlásila a že tak velkorysá nabídka již nebude opakovat...přišlo mi to docela směšný

takhle to dělá více firem, včera jsem taky byla na jednom pohovoru jakože na asistentku managera, ale vylez z toho obchodak co zvoní po domech a nabízí levnější elektřinu....

arrow
profile_image
Alfina
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, a to nejde na tu firmu podat žalobu?

Není tu nějaká právnička?

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím, také jsem zažila to samé a na chlup. Nejdříve jsem nic nevěděla a druhý den jsem se ocitla na stanici metra Depo Hostivař s nějakými rádoby inteligentními pány, kteří se chovali jakoby spasili svět (bohužel ani jeden nevypadal na může, který by se mohl takto chovat a navíc se vyjadřovali i dosti vulgárně) a pak z nich vypadlo, že mám cosi rozdávat a oslovovat lidi.. Tomu předcházela jen pohádka, jak si strašně dobře vydělají a jak jsou celkově úžasní. Velmi vtipné a do budoucna poučující. A lituji všechny, kteří také naletí. A abych nezapomněla, třetí den jsem se měla dostavit k nějakému testu, tam jsem nepřišla a nějaký pan důležitý mi pak volal, kde jsem? Řekla jsem slušně, že již o místo nemám zájem a on mi doslova řekl: Hm Váš problém, já narozdíl od Vás job a peníze mám.. a položil Takže asi tak.

Mějte se A.

arrow
profile_image
Lyriel
od 28. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Anette001: LOOL
přesně tuhle frázi mi taky řekl namyšlenej frajírek, že on práci má a já ne, když jsme mu to odmítla ( to je v popisu práce?) haha, ano,žalovat tuto firmu by bylo nejideálnější, protože jsem taky naivka teda už ponaučená, a šla jim na druhý pohovor, kde jsem prý měla být zaučována v kanclu pro administrativní práce, tak jsem šla vyšnořená, přijdu, ve dveřích mě seznámí s veleduležitým ksichtem, vyjdu s nim na ulici, táhne mě do kavárny kde mi koupí kafe, a když se ho ptam o co jde a kam jdeme tak furt neodpovídá a pak mě dotáhne do nějakýho bufetu humusnýho,kde si dá oběd a že tam ještě musíme počkat na kolegy, pak přijdou dvě další ucha tvářící se jako mistři a odvlečou mě do auta-myslela jsem že sjedou jen do centra kde se dozvim že budou otravovat lidi a já si pujdu po svejch, ale místo toho mi bylo řečeno,že jedeme za město objíždět místní prdelky a klepat na dveře, takže jsem celá nasr...u prcních řekla **** off....bylo šílený vedro a já první vesnici sprintovala za tim debílkem, který řekl no aspon strávíš den se sympatickým mladým mužem.
ŽALOVAT!

Opravdu moc děkuju všem, kteří se zúčastnili této diskuze, zrovna před chvílí jsem chtěla odeslat odpověď na pracovní nabídku firmě Jobing, ale pro jistotu jsem zkusila vyhledat recenze a našla vás. Je hezké, že se najdou i ti, kteří varují svou špatnou zkušeností ostatní, děkuju za to, že se můžu soustředit na další hledání práce a tuhle hloupost a podvod jednou pro vždy vypustit. Mrzí mě, čím jste si s touhle firmou prošli...

Všem hledajícím slušnou práci přeji úspěch, mějte se pěkně !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené